View Single Post
  #7640 (permalink)  
Vechi 09 mai 2013, 16:10:11
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Buna fetele harnicute si serioase
ma bucur ca va tineti de treaba si sport..eu va citesc des,dar nu scriu ca nu am mai tinut nicio dietasi inca nu am reluat nimic..zic in curand da nu stiu candLa sfarsitul lunii plec in Spania,poate acolo sa ma reglementez,cu legume,scoici,peste..
Floricel,felicitari pt ca ti-ai gasit de munca,iti tinn pumnii sa fie totul bine in contiunare si cu serviciul si cu dukanul
Otilia al tau e italian,nu?credeam ca numai eu am probleme cu ceapa si usturoiul crud.. dupa lupte seculare in care m-am tinut tare pe pozitie am reusit sa pot manca ceapa verde..sau usturoi..fara certuri si scene..el inca nu se atinge..

Gabitatu te-ai obisnuit cu 2 zile libere pe sapt,eu ce sa zic ca aveam numa duminica si imi canta cucul toata saptamana..vorbeam eu cu mine si cu peretii Hai ca mai e putin si vine si duminica

Pupicei tuturor,o sa intru rar din lipsa de timp dar ma gandesc mereu la voi,sa stiti..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
floricica0vesela (09 mai 2013), otiliaa (09 mai 2013), Q88 (09 mai 2013), VAmedeea (09 mai 2013)