View Single Post
  #787 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 11:41:43
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lacramioara

Citat:
Anterior postat de lacramioara2 Vezi mesajul
Te pup Nico! Eu voiam sa tin zi de fructe pentru dezintoxicare, imi era tare bine cu ele si nu mi se facea foame decat seara tarziu cand daca mai papam un mar totul era minunat. Se vede treaba insa ca nu ii mai place stomacului doar cu fructe asa ca o las mai usor si pap altceva.

Nu stiu ce e cu mine in ultimele zile, de fapt de cand s-a schimbat ora remarc faptul ca sunt foarte foarte obosita si lipsita de energie ceea ce nu imi este foarte familiar (de regula eu debordez de energie). Ati patit si voi la fel?
Citat:
Anterior postat de zozolina Vezi mesajul
Buna iubita
Si eu patesc la fel de da vreo 2sapt cred...energie mea e la pamant de tot..si obosita cam tot timpu...deci o fi ceva in aer
Sa stiti ca asa sunt si eu!Nu am chef de nimik si sunt mereu ametita si fara putere!!!
Am adus o cafeluta!!!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]