View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 15 iul 2012, 20:31:15
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Mobilier+pereti=culoarea.....?

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata, fetelor!Dat fiind faptul ca sunt la serviciu si nu am ce face, ma gandeam ca mai e putin pana vin zilele libere cand va trebui sa "revopsesc" camera mea. Si aici apare problema: ce culoare sa aiba peretii, avand in vedere ca mobilierul e un maro inchis, gen mahon?Cam cum arata poza:

Acum peretii sunt albi dar e deja plictisitor albul, m-am gandit la un beige, crem, dar si ele sunt plictisitoare. Ma gandeam la alte nuante gen verde sau un portocaliu-rosu-caramiziu-sanchi( ) dar nu stiu daca se potrivesc cu genul meu de mobila.
Asadar, ca sa ajung la subiect si la motivul pentru care am deschis acest topic, va pun urmatoarele intrebari: Va pricepeti la amenajrai interioare?Imi puteti da un sfat?
Daca da, va multumesc aniticipat si astept cat mai multe pareri
Nu ma prea pricep
Noi ne-am mutat recent si a trebuit sa mobilam casa, a fost ceva stres tocmai pt ca nu ma pricep dar imi place cum a iesit.
Si la mine in sufragerie mobila e tot un maro inchis, poate mai inchis decat la tine, bate spre negru. Apartamentul a fost nou nout si nu prea am avut chef sa rezugravesc, culoarea era ok ceva crem-caffe latte. Parchetul cam tot ca la tine.
bilde (2).JPG

Poza e de pe vremea cand inca nu era gata, masuta maro care se vede langa semineu a fost doar ceva provizoriu pana a venit comanda de mobila.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat