View Single Post
  #81 (permalink)  
Vechi 10 mar 2010, 10:21:36
claire35's Avatar
claire35 claire35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica in medie 1200-1300 kcal/zi
Date: 159cm, 87.4kg
Mesaje: 233
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Claire35-Un nou mod de viata!!!

Citat:
Anterior postat de crisella74 Vezi mesajul
Maine incep la sala, iti dai seama ca o sa fie greu... si eu sunt curioasa sa vad cum o sa mearga. Sambata o sa o iau si pe Reli cu mine si apoi poate trecem pe la tine sa-ti povestim cum a fost lol
Iti aduc si The Biggest Loser, sa vezi cum o sa te apuce si pe tine cu sala
Acu' piticul meu nu mai este neaparat sa slabesc, ci sa slabesc cu sport si sa fiu in forma, sa se vada pe mine ca fac sport.
Pai fetica..tu de-asta ai si nevoie ..sa tonifici muschii..sai-i mai antrenezi si sa te modelezi frumos..ca ai 6 la kg...eu care sunt intr-un munte de grasime, numai la definire si alte alea nu ma gandesc..pt. kg mele, aparatele pe care le am acasa imi ajung..trag din ce in ce mai tare la ele..ca oricum curg apele pe mine..si cand voi avea si eu prefix 6(sper anul asta)...iti dai seama ca-mi va fi drag sa va insotesc...
Fata..mersi de BL dar a fost Dara mai rapida ...a trecut ieri pe la mine si mi-a copiat tot..aseara am vazut ceva cu mama..ca o ambitionez si pe ea..mama se uita si nu mai respira.....
Va astept sambata ...super..hai sa vad cum veniti ...pe picioare sau in 4 labe?...hahahaha...
__________________
Un nou mod de viata!!!
claire35, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1758 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1241 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]