View Single Post
  #81 (permalink)  
Vechi 30 ian 2011, 15:09:25
Livia89's Avatar
Livia89 Livia89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal ylla - Imi doresc sa slabesc sanatos!!!

ce simpatica ai fost in povestioara cu sotul el ce-a zis, nu mai foloseste nici el, nici la cafea? daca vrea neaparat, cumpara-i zahar brun, pana si ai mei, mari fani de zahar mult in cafea zic ca e mai aromat, nu se simte gustul ala de rafinarie ca la cel alb (rafinat de tot, adica) sau foloseste miere? eu de cand beau cafea, am baut-o numai fara zahar, doar cu ceva mai mult lapte, si cand din greseala imi serveste cineva cu zahar ma scarbesc de el

revenind, lasa ca inca nu s-a terminat ziua ai timp de sportulet pana deseara, mai relaxeaza-te, e duminica si eu o sa-l fac dupa a 2a gustare, inainte de cina, deci pe la 8-9 seara, atunci ma activez eu

SB mi-a adus intr-adevar rezultate frumoase, si acum mai suspin cand vad pozele din noiembrie, dar am scazut si din bust, care si asa e lesinat, saracu', il mai chinui si cu slabit rapid, se topeste de tot plus ca nu aveam vlaga, eu sunt si hipoglicemica si de la lipsa de carbo mai ameteam, mai...

oricum, am citit ceva ce scriau fetele care tin Monty legat de zerul din lactate si am ramas cu ochii in cruce iarasi restrictii, ori eu vreau sa fiu lasata in pace, sa nu mai am din nou frustrari deci s-ar putea sa tin dieta fara nicio filosofie, si gata oricum, sanatos stiu sa mananc, de vazut se vede pe mine, de simtit ma simt bine asa, si asta e cel mai important

of, gata, am terminat-o cu vorbaria, vorbesc prea mult despre mine te pup dulce si iti doresc o duminica placuta deseara, daca iti bei cafeaua, o sa ai mai multa "trezire" ca sa te apuci de sportulet am incredere ca te tii de el te-am pupat
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]