View Single Post
  #813 (permalink)  
Vechi 17 apr 2012, 12:39:44
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)

Citat:
Anterior postat de bellajane Vezi mesajul
Hristos a Inviat!
Ce fac fetele? pe unde mai umblati?
Eu ieri am ajuns acasa...si de azi incep serviciul....
Dar ma bucur ca nu am urcat la cantar...ma rog..nu am mai urcat...am stagnat de Paste , dar in curand incep iar cu sportul si dieta
O zi frumoasa sa aveti :*
Buna Ionica! Ce mai faci tu?
Auzi tu draga mea, dar eu vreau sa te intreb totusi, de ce vrei sa mai slabesti? La inaltimea ta ai o greutate mai mult decat perfecta.. Poate doar sa te tonifici si cam gata de acum..
Mna dar fiecare cu piticii ei
Citat:
Anterior postat de redeeadoo Vezi mesajul
Hristos a Inviat fetele,

Am observat ca mai toate ati fost destul de cuminti, eu trebuie sa marturisesc ca am mancat din toate...nu la aceeasi masa, la capitolul dulciuri si paine m-am abtinut foarte bine, dar se putea si mai bine cred, cu sportul am fost total pe tusa, dar de astazi gata! exercitii si mancat sanatos si bun

va pup si sa aveti o zi frumoasa, iar pentru cine este la serviciu sa aveti o zi cat mai usoara si linistita, no problems
Adevarat a Inviat Andreea! N-ai cum sa fii super stricta de sarbatori asa ca daca nu ai exagerat e foarte bine!
Spor la ce ti-ai propus!
Citat:
Anterior postat de Vuvuzela Vezi mesajul
Buna fetelor!
Cum ati petrecut de Paste? Eu ca sa fiu cinstita m-am cam infipt in dulciuri. Miel, oua si altele de genul asta n-am papat pt ca nu prea imi plac, am gustat putin drob si atat. Dar departe de dulciuri nu am putut sa stau. Azi mi-am propus o zi de detoxifiere cu fructe dupa care o sa o iau de la capat cu dieta. Si sa speram ca pot face ziua de detoxifiere, nu de alta, dar sunt la munca si azi mi se intorc sefii de la tara cu bunatati . Anul trecut tin minte ca au sarbatorit Pastele o saptamana intreaga dupa ce ne-am intors la serviciu si au adus tone de mancare. Si sa stau cu marul si cu capsunele la masa e caraghios. Nu stiu cum o sa fac...
Buna Vuvuzela!
Oare e ok sa faci cura DOAR cu fructe... Mai ales ca nu e indicat sa mananci fructe seara.. Eu zic sa nu fii Gigi Contra, sa gusti putin asa de ochii lumii si gata
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]