View Single Post
  #8157 (permalink)  
Vechi 08 ian 2013, 15:23:59
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Foarte interesante pozele! ma uitam la ultima poza, in care are cu 6 kg in plus fata de prima (banuiesc ca e aceeasi persoana), are coapse mai grosute fata de restul corpului, dar tot are forme armonioase.

Pe mine fundul si coapsele ma obsedeaza, de fapt fundul si aripioarele. Fata de varsta de 25 de ani, acum am cu 3.5-4 kg mai mult si astea se vad la blugi si la fuste, deci mai mult in partea de jos. Prin sport s-a schimbat corpul, dar nu s-a subtiat cat vreau in partea inferioara, si asta pentru ca nu am avut niciodata rabdare si o dadeam periodic in bara cu dieta.

M-am apucat printre altele si de Pilates, sper sa ma tina de data asta, pentru ca incep cu Pilates si restul saptamanii fac apoi doar HIIT si cardio
la mine problema se pune invers, in partea de sus adica ...si mie imi mergea bine cu pilates, ar cam trebui sa le reiau...
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]