View Single Post
  #8175 (permalink)  
Vechi 22 sep 2010, 10:05:21
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul

In primul rand ma cantaresc maine,sper sa am tranzit sigur imi arata 60 si cv kg.
Vreau sa fac sport de4-5x saptamana bicicleta.(sper sa-mi permita si timpul,cum sunt a 12,am cam muuulte pe cap),dar macar de 3x saptamana tot fac,minim 40min.
Pana pe 27lunia viitoare vreau sa slabesc 400g.
Masaj pentru celulita fac de 2x saptamana.
De cantarit nush inca in ce zi sa ma cantaresc,depinde de tranzit,si daca ma grabesc dim sa ajung la sc.

Sport k-lumea nu prea pot sa fac momenta, sunt cam toti acasa si nu-mi place sa tzopai pentru ca sunt deranjata. Vreau sa o iau treptat cu totul. Maine prima h am si prima h de sport la scoala. Acum am alt prof,sper sa fie mai ok cu el si sa facem sport/pe saltea in special(acolo imi place)
Am si ciocolata amara,dar nu vreau sa ma ating de ea cel putin 1 saptamana,sau pana imi vin musafirii.
Ce sugestie mi-ai mai da sa fac?
E ok ce ti-ai propus. Numai sa ai mare grija ce mananci. Sa nu mai scapi in dulciuri si junk-food. Sunt de acord cu Tina, tu ii dai corpului prostioare si el iti va cere in continuare. Nu neg, sunt delicioase si dulciurile si prajelile, dar e pacat de toata munca ta.