Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #8189 (permalink)  
Vechi 11 oct 2010, 16:18:30
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
si mie imi place sa ma uit dupa slabutesa le citesc povestile,sa le vad pozele si transformarile
pai vezi ce pregatesti,repede,bun si sanatos pt sotul tau.ce frumos...abia astept si eu sa ma casatoresc bine...nu sunt disperata,am cu cine dar mi se pare atat de frumos sotul meu

eu am ajuns de la facultate,am luat pranzul,acum o gustarica si stau cu voi aici,bineinteles.cred ca sunt dependenta de forumul asta,a doua casa a mea nu imi vine sa fac nimic altceva,decat sa stau aici.si mereu,cand sunt plecata de acaa ma to gandesc:oare ce s-o mai fi intamplat cu slabutele mele?ce or mai fi scris?si normal ca imediat cum ajung acasa...hop si eu sa iau pulsul
Ma bucur ca-ti place alaturi de noi ..eu sunt clar dependenta de forum
Lui ii gatesc ca pentru barbati ..carne de porc fara grasime ..cartofi la cuptor si o salata mare eu voi papa doar o salata
Sa-ti fie de bine
Eu incep masterul miercuri ,sa vad ce pretentii au de la mine
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]