View Single Post
  #825 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 14:37:48
Purple flower's Avatar
Purple flower Purple flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de FlorentinaHN Vezi mesajul
Diana, si eu am obs ca e mai ieftin prin agentie. Noi am cautat mereu oferte pe la agentii. Daca gaseam bine, daca nu... cautam noi ceva si organizam singuri. Adica era mereu o cautare in paralel . La sf lui martie ne ducem in Praga, tot prin oferta unei agentii. Hotel de 3 stele, mic dejun inclus, avion dus-intors, 4 zile - 3 nopti totul la 150 de euro de persoana. Plus toate taxele. Nu e inclusa asigurarea de sanatate, dar oricum prefer s-o fac eu. Am inteles de la unii, altii ca ar fi de evitat Barcelona in iulie - august pt ca e f cald si sunt multi turisti, asa ca tot prin septembrie cred ca mergem si noi. Pana atunci caut. Daca as gasi ceva pana in 400 de euro ar fi excelent
Depinde ce iti doresti ..... daca vrei sa vizitezi , e ideal sa mergi in spetembrie pentru ca nu e asa cald ..... daca vrei plaja & mare calda , in iulie august e ideal ...
Dar despre aspectul cu turistii , am o veste proasta ....eu am fost aproape in octombrie si era FULL , plin de turisti peste tot , zeci de busuri turistice peste tot , cozi peste tot .... la Sagrada familia daca vroiai sa intrii stateai la o coada de 1 ora jumate , 2 ore (desi inauntru nu e mai nimic)..
Guvernul spaaniol subventioneaza pentru seniorii peste 55 de ani pretul biletelor din septembrie, octombrie, noiembrie, este foarte ieftin pentru cei mai in varsta si e plin mereu de turisti , chiar si in extrasezon practic... iti zic din prorpie experienta
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]