Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #821 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 13:22:28
Purple flower's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de Diana D Vezi mesajul
Dia dar tu ai fost printr-o agentie? si cam cat v-a costat sejurul?

Si eu sunt in cautari de vacante , sper ca dupa nunta sa avem si noi o binemeritata saptamana de miere.
Buna Dia
Da, am fost printr-o agentie .... este un mit asta ca iesi mai ieftin daca organizezi tu .... in primul rand pentru destinatiile unde ai nevoie de avion si tranport de la aeroport la hotel , si bla bla ...
Noi am prins o oferta speciala , pentru perioada 25 sept - 02 oct a costat 375 euro/persoana in asta fiind inclus totul : cazare + all inclusive la hotel de 4 stele + o excursie gratuita la barcelona cu agentia partenera din spania+ bilet avion + transfer aeroport barcelona -hotel (1 ora cu autocarul) + inclusiv taxa de aeroport .....deci a fost practic pe "gratis".
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #822 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 13:32:49
Diana D's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Buna Dia
Da, am fost printr-o agentie .... este un mit asta ca iesi mai ieftin daca organizezi tu .... in primul rand pentru destinatiile unde ai nevoie de avion si tranport de la aeroport la hotel , si bla bla ...
Noi am prins o oferta speciala , pentru perioada 25 sept - 02 oct a costat 375 euro/persoana in asta fiind inclus totul : cazare + all inclusive la hotel de 4 stele + o excursie gratuita la barcelona cu agentia partenera din spania+ bilet avion + transfer aeroport barcelona -hotel (1 ora cu autocarul) + inclusiv taxa de aeroport .....deci a fost practic pe "gratis".
Chiar o super oferta. si acolo ati mai avut cheltuieli in plus?
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #823 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 13:47:33
Purple flower's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de Diana D Vezi mesajul
Chiar o super oferta. si acolo ati mai avut cheltuieli in plus?
Pai am mai avut si pe acolo diverse cheltuieli pentru ca intrarile la obiectivele turistice costa toate (mai putin la cele naturale logic ), bilet pt tren , cand mergeam pe cont propriu in Barcelona si ratam masa de pranz mancam pe la restaurant , si tot asa ...plus ca in Barcelona nu ai cum sa nu faci cumparaturi ..... la tot pasul gasesti magazine Zara si Berscha si H&M si au preturi mult mai bune decat la noi ...
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #824 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 14:28:57
FlorentinaHN's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 173cm, 80kg
Mesaje: 155
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Diana, si eu am obs ca e mai ieftin prin agentie. Noi am cautat mereu oferte pe la agentii. Daca gaseam bine, daca nu... cautam noi ceva si organizam singuri. Adica era mereu o cautare in paralel . La sf lui martie ne ducem in Praga, tot prin oferta unei agentii. Hotel de 3 stele, mic dejun inclus, avion dus-intors, 4 zile - 3 nopti totul la 150 de euro de persoana. Plus toate taxele. Nu e inclusa asigurarea de sanatate, dar oricum prefer s-o fac eu. Am inteles de la unii, altii ca ar fi de evitat Barcelona in iulie - august pt ca e f cald si sunt multi turisti, asa ca tot prin septembrie cred ca mergem si noi. Pana atunci caut. Daca as gasi ceva pana in 400 de euro ar fi excelent
FlorentinaHN, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2391 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1874 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #825 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 14:37:48
Purple flower's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de FlorentinaHN Vezi mesajul
Diana, si eu am obs ca e mai ieftin prin agentie. Noi am cautat mereu oferte pe la agentii. Daca gaseam bine, daca nu... cautam noi ceva si organizam singuri. Adica era mereu o cautare in paralel . La sf lui martie ne ducem in Praga, tot prin oferta unei agentii. Hotel de 3 stele, mic dejun inclus, avion dus-intors, 4 zile - 3 nopti totul la 150 de euro de persoana. Plus toate taxele. Nu e inclusa asigurarea de sanatate, dar oricum prefer s-o fac eu. Am inteles de la unii, altii ca ar fi de evitat Barcelona in iulie - august pt ca e f cald si sunt multi turisti, asa ca tot prin septembrie cred ca mergem si noi. Pana atunci caut. Daca as gasi ceva pana in 400 de euro ar fi excelent
Depinde ce iti doresti ..... daca vrei sa vizitezi , e ideal sa mergi in spetembrie pentru ca nu e asa cald ..... daca vrei plaja & mare calda , in iulie august e ideal ...
Dar despre aspectul cu turistii , am o veste proasta ....eu am fost aproape in octombrie si era FULL , plin de turisti peste tot , zeci de busuri turistice peste tot , cozi peste tot .... la Sagrada familia daca vroiai sa intrii stateai la o coada de 1 ora jumate , 2 ore (desi inauntru nu e mai nimic)..
Guvernul spaaniol subventioneaza pentru seniorii peste 55 de ani pretul biletelor din septembrie, octombrie, noiembrie, este foarte ieftin pentru cei mai in varsta si e plin mereu de turisti , chiar si in extrasezon practic... iti zic din prorpie experienta
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #826 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 15:03:24
elenush 7's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 12 dec 2010
Locaţie: londra, Anglia
Vârsta: 45
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 226
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII



Buna TinAlexa si multumesc de raspunsuri,eu am intrebat de prajitura aceea,doar sa am habar,nu ca am sa si o fac,am inceput munca si abia daca reusesc sa-mi vad fetitele 1-2 pe zi(noi lucrand intr-un circ si toata ziua sunt ba la casa de bilete,ba la spectacol)asa ca toata ziua sunt pe fuga,vroiam doar sa stiu daca e ok sau nu.Si oricum nu ma omor eu dupa dulciuri,mananc 2 patratele o data la 3-4 zile si asta nu pentru ca simt nevoia,ci pentru ca vreau sa cred ca sunt un om normal si ca nu sunt pedepsita sa duc o viata cu cuvantul interzis in spate.
Si cu piftia,tu ce pui in ea ca sa se intareasca,nu pui gelatina???
Multumesc frumos pentru raspunsuri si daca poti sa ma lamuresti cu piftia
  #827 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 15:10:50
elenush 7's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 12 dec 2010
Locaţie: londra, Anglia
Vârsta: 45
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 226
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Buna Amee si mersi mult de ajutor.As vrea sa te intreb,faina asta sm are si o denumire sau doar faina sm,ca ma gandeam poate am sa apelez la mamica mea iubita sa-mi trimita si mie din tara,dar trebuie sa stie si ce sa caute.Deci,intr-un cuvant,voi folositi doar faina asta sm,pe cea integrla nu am voie sa o folosesc,painica care o faceti voi o faceti cu faina asta minune sm.Mersi si sper ca acum esti mai bine,pupici
  #828 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 15:21:42
VAmedeea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 mar 2010
Locaţie: La Spezia, Italia
Vârsta: 38
Dieta: ECHILIBRU
Date: 168cm, 68kg
Mesaje: 6.500
Aprecieri acordate: 1.864
Am fost apreciat(a) de 742 ori in 334 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna la fete
azi m-am cantarit, am 65.500Poate oi fi scazut la cm, ca de cand cu sportul simt altfel hainele..
meniul de azi:
10-md-o cana de lapte degresat cu scortisoara si un baton cu fructe uscate, am facut aseara si am pus poze iar
pranz-broccoli si pastai microundite(nu stiu cum sa le zic:la abur, fierte ), cu o lingura de parmezan si o felie de vita fripta plus salata
cina-salata de ton
azi sar gustarile, uite asa, m-am enervat pe ele, mananc bine la mesele principale si gata
Va pup, o zi frumoasa!
Emi, nu te necaji. Poate ca esti balonata dupa ziua de ieri. Pupici!
Citat:
Anterior postat de joanared Vezi mesajul
Buna dimineta . Revin cu meniurile pentru a ma putea corecta.
Marti- MD- Cereale integrale cu lapte 0,1 si scortisoara
P- 6 Cabanos gratar cu salata de varza
C- Ora 17 ciorba de curcan , fara prea multe legume, cam ca o supa
Ora 20 30 inca o ciorba cu putina feta( cam o lingura)
22- o mandarina
In afara de faptul ca aprope ca ai avut 2 cine, e ok ziua

Miercuri

MD - 2felii( destul de mari) de paine din faina integrala fara drojdie- asta am gasit cel mai aproape de ce trebuie, branza de vaci 0,2 grasime si gem prune fara zahar adaugat
P- 1 casoleta salata humus( humus, ulei masline, ulei fl soarelui, suc lamaie si niste conservanti- mor dupa ea), 2 pulpe superiare rotisate, fara piele, si un castravete mare( fabio)
C- asta nu stiu daca a fost bine . 2 copanele de la kfc, fara piele( deci am evitat paneul), putin sos de usturoi, + jumatate de portie de mancare chinezeasca ( care nu stiu exact ce contine)- pui cu ciuperci si salata de urechi de lemn( ciuperci fierte cu usturoi)aici nu e bine tocmai datorita faptului ca nu stii ce contine acea mancare chinezeasca. Fast-foodurile sunt de evitat, pt ca mancarea nu e nici pe departe sanatoasa sau proaspata asa cum vrea sa para. Si folosesc tot felul de chimicale ca sa ii dea gust, culoare si dependenta.

Azi, joi Md- 2 felii paine integrala cu branza si gem + 2 pahare lapte 0,1
P probabil humus iar
C inca nu stiu
In fiecare zi am sarit fff putin coarda . ziua 1 4* 25 sarituri, ziua 2 , 5* 25, ziua 3 , 6 * 25. Azi pauza de coarda , continui cu mersul pe jos ca si zilele trecute, 2 reprize de 20 min, Dus intors serv.
O zi buna , si astept comentariile voastre.
In rest sa stii ca e ok si te felicit pt ambitia de a face misare, ambitie care mie imi lipseste cu desavarsire.
Eu am ajuns la concluzia ca, in ceea ce priveste mancarea, ce fac eu cu manuta mea e ok. Ce cumpar, nu se stie niciodata. dar mie imi permite si timpul. Oricum, binisor per total, o idee mai multa organizare a meselor. Adica sa fie 3 principala si 2 gustari si cam atat.
Te pup!

Fetele, eu maine sunt programata pt internare asa ca nu stiu cand ne vom mai auzi, nici azi nu stiu daca o sa mai am timp sa scriu, sper macar sa citesc. Am multa treaba de facut ca sa las totul in regula.
Va pup!
__________________
"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

INDICELE GLICEMIC
VAmedeea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #829 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 15:32:01
Diana D's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Ame bafta multa la doctor. Sa iti revii repede ca noi te asteptam cumintele aici,
Pupici si multe imbratisari
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #830 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 15:33:08
VAmedeea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 mar 2010
Locaţie: La Spezia, Italia
Vârsta: 38
Dieta: ECHILIBRU
Date: 168cm, 68kg
Mesaje: 6.500
Aprecieri acordate: 1.864
Am fost apreciat(a) de 742 ori in 334 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de elenush 7 Vezi mesajul
Buna Amee si mersi mult de ajutor.As vrea sa te intreb,faina asta sm are si o denumire sau doar faina sm,ca ma gandeam poate am sa apelez la mamica mea iubita sa-mi trimita si mie din tara,dar trebuie sa stie si ce sa caute.Deci,intr-un cuvant,voi folositi doar faina asta sm,pe cea integrla nu am voie sa o folosesc,painica care o faceti voi o faceti cu faina asta minune sm.Mersi si sper ca acum esti mai bine,pupici
Draga Elena, referitor la piftie, sa stii ca nici a mea nu s- aintarit fara gelatina, dar se pare ca trebuia sa o fierb mai mult. Cica daca o fierbi suficient si pui picioare de pui (curcan) sau aripi ar trebui sa iti iasa si fara gelatina.
Faina se numeste "faina slabesti mancand" si se gaseste in plafaruri fiind de 2 feluri: una pt prajituri si una pt paine. Are IG. mic si se poate conbina cu grasimi fara probleme. Acum mama ta daca iti cumpara trebuie sa fie atenta la data la care expira deoarece are termen de garantie de 6 luni. Iar pe soacra mea au pacalit-o, i-au dat faina de patiserie care expira in 2 saptamani, o luna. Si am aruncat-o. Asa ca daca nu esti cu dulciurile prea mult, sa nu iei prea multa din cea de patiserie. Cealalta e super pt paine, sosuri, snitele.

Faina integrala se poate folosi, la paine o amesteci cu tarate cat mai multe, dar chiar si asa nu o poti manca decat dimineata si fara nici un fel de grasime.
Eu prefer wasa 24% fibre, nu avea rost sa imi fac paine sa mananc doar dimineata.
Te pup!

Pt fetele care vor sa plece in vacanta: eu aveam o colega de munca in tara care isi lua bilet de la agentiile de turism din Germania. Au oferte de 10 ori mai bune ca ale noastre. Adica hotelurile, locatiile, serviciile oferite si bineinteles pretul nici nu se compara.
Ei au fost in Egisp astfel si la intoarcere a spus ca a ramas incantata de tot si ca spera sa se mai intoarca acolo. Si pozele vb de la sine, pur si simplu superbe.
Iar la hotel in fiecare seara, cand se intorceau in camera, gaseau tot felul de forme origami facute din prosoape. Simpatice foc. Si imi povestea ca la hotel in fiecare seara au avut un alt tip de spectacol oferit. Si stiu ca ei numai asa pleaca in vacanta. Dar trebuie sa iti asiguri tu transportul Romania - Germania. Dar daca iei din timp biletele si asta te ajunge f. ieftin.
__________________
"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

INDICELE GLICEMIC
VAmedeea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
alimentatie, dieta montignac, michel montignac, montignac, regimul montignac, sanatos, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea VI Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 3395 19 dec 2010 23:21:07
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea IV Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4700 17 sep 2010 22:25:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole