View Single Post
  #86 (permalink)  
Vechi 15 mar 2014, 21:29:08
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: T25 de la Shaun T

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul


Pfuai si ptr mine sunt o mare provocare Burpee-urile de orice fel...
Acum am ajuns acasa...am fost la un film ...si m-am porcit cu niste alune si popcorn... Asa ca ma apuc sa fac sportul chit ca imi bat vecinii la usa .
Descarc si Core speed...asta in ce faza se face? si alta intrebare: faceti mereu strechingul duminica? eu mai faceam extra dupa si nu prea mai fac duminica.
PS: Daniela... pot sa te caut pe facebook dupa mail ?
Acum vreo jumatate de an m-am accidentat la genunchi cand faceam burpee, si tot timpul fac cu mareee grija...inca imi e teama...eu le fac cumva in felul meu...nici ca si Tania nici ca ceilalti ...nu sar cu picioarele in spate...insa sar din spate in fata...nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun...si asa nu am mai avut probleme...

Eh...bine ca faci sportul ...acum cateva saptamani am facut cartofi pai scaldati in ulei cu branza...drept pedeapsa dupa masa copioasa..pe la 9 seara am bagat o tura de T25...crede-ma ca am regretat cartofii aia

Core speed il faci in beta...inlocuieste Speed 2...

Strechiungul nu-l fac neaparat duminica...uneori l-am facut in timpul sapt cand am simtit ca am nevoie...altadata am facut streching de la CHLX sau P90X...depinde cum am avut chef...

Si...desigur ca ma poti cauta
__________________
Motivatia te face sa incepi...obiceiul te face sa continui.....
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
AnDrAdAxl (15 mar 2014)