Subiect: Jurnal Anorien
View Single Post
  #89 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 20:33:22
Anorien's Avatar
Anorien Anorien este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iul 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Montignac
Date: 170cm, 68kg
Mesaje: 546
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anorien

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul



pai acu nu mai poftesc la dulce, ca am voie ciocolata neagra::


buna Anorien, ce faci?
cum iti merge azi?
eu acuma iau MD: un mar (papat deja)
cafea cu lapte 0 si wasa 16% cu gem fara zahar

Buna floricica,
Azi mi-am cumparat si eu cioco neagra si am mancat 2 patratele . Imi merge bine, mi-am revenit, am fost si la sala 2 ore si la shopping vreo 2 (oare chiar asa de multe kcal se ard cu shoppingul? aproape 500 in 2 ore. Imi vine greu a crede), ah si la Carrefour am vazut si eu in sfarsit aceasta "wasa" ca ma tot gandeam eu ce e, intai am dat pe google, am vazut ca e un fel de paine suedeza (?) si apoi am cautat la raionul de panificatie. Era de doua feluri, creo 6 lei pachetul si parea ca niste paine prajita, crocanta. Ce gust are? (am vazut ca e plina de kcal, la fel ca toate painile si mie imi place painea uf).
Laptele 0 e cel cu 0,1? Am luat si eu odata, n-avea absolut niciun gust, la cereale nu mi-a placut deloc, apa chioara cu gust fad de lapte
Gem fara zahar, yum yum, am mancat si eu azi de prune, de Topoloveni
Tu ce-ai mai facut azi? Cu sportul cum merge?

Citat:
Anterior postat de cristi2201 Vezi mesajul
Buna Anorien Ce mai faci? Cum te mai simti astazi ? esti mai bine ? Cu sportul cum stai ? Ai ajuns pana la urma sa il faci ? Eu ma pregatesc sa ma duc sa fac o baitza si sa ma uit la carcotasi . Am avut o noua zi foarte obositoare si stresanta ... mi-este atat de somn.... Te astept pe la mine daca ai timp,sa mai citesti meniul de azi, si alte detalii despre ziua mea obositoare . Te pup Sa ai o seara frumoasa
Buna scumpa,
Mi-am revenit la 100% azi, am fost si la sala, vezi ca am scris mai pe larg sus, pt floricica. Trec pe la tine imediat sa te verific
__________________
Jurnal Anorien
Anorien, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1655 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1138 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]