Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #8953 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 09:59:55
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Buna Ade, felicitari pt statusAm zis eu mereu ca esti un model pt noi toate, e..acum ai si dovada
Suna bine jobul tau, inca o data felicitari si pt acest lucru. Iti urez sa ai parte de colegi buni care sa nu iti faca probleme si de sefi intelegatori
Multumesc mult Mitzy ,esti o dragutza
Sefa mea e o dulce ,m-a sunat ieri si ne tutuim ,am ras ,azi semnez contractulcolegii mei sunt tineri ,majoritatea au 23-24 deci nu cred ca voi avea probleme
Citat:
Anterior postat de anhelyto Vezi mesajul

ade....mi-ai intrat la inima din prima clipa...cum sa nu imi fac griji cand dispari deodata din peisaj? imi place de tine ca persoana, felul tau de a fi, de a gandi, si relatia pe care o ai cu sotul tau....asta nu face decat sa te cunosc mai mult, pt a putea invata cat mai multe de la tine, pt ca esti o fata speciala.
in ceea ce priveste prieteni, e urat cand iti fac faze urate, de multe ori, ii pui pe ei pe primul loc...si cand vezi ca iti fac "chestii", nu iti vine sa crezi...dar tu esti puternica, si treci peste toate.....te admir mult.....te pup dulce....si mi-a facut placere ca am vb prin mesaje....chiar imi faceam griji, citisem despre catelus, despre cat de mult iti doresti un job....si nu vroiam sa cred ca ai intrat in depresie.....
sa ai o seara frumoasa impreuna cu sotul tau
Multumesc mult Ralu pentru aceste cuvinte ,ma faci sa ma simt speciala
Stiu ,evenimentul nefericit cu acel catelush ma cam daduse peste cap ,plus acel sentiment ca nu fac nimic ,dar dupa multa rabdare a venit si vremea mea
Depresia vine si de la vreme ,lisa soarelui ma deprima ingrozitor ,dar e bine ca in sfarsit voi avea ceva de facut
Ehhh ,cu prietenii parca nu ma invat minte niciodata ,mereu dau credit persoanelor din jur pana tot reusesc sa ma dezamageasca ,asta este
Iti doresc si tie numai bine si sper ca totul sa se aranjeze in viata ta exact cum iti doresti
Aaaa voi avea o colega din Tulcea abia astept sa o cunosc

Citat:
Anterior postat de alinutza656 Vezi mesajul
Felicitari Adella...sa fie intru-un ceas bun pentru o cariera de succes
Multumesc tare mult Alinutzace bine ce e tortul facut din flori ca altfel pacatuiam cu gandul
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]