View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 06 aug 2010, 11:04:39
Carmenuta's Avatar
Carmenuta Carmenuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Hipocalorica
Date: 168cm, 55kg
Mesaje: 173
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal by carmenuta

Da fetele... nu am niciun cantar sa ma cantaresc exact... acum 2 saptamani cand am pierdut sarcina ca nu a fost sa fie prin chiuretaj ca am avut probleme aveam 53 de kg de la 58/59 dar asta din cauza ca am avut mari probleme si nu am mancat mai nimik timp de 2 saptamani acum dupa 2 saptamani banuiesc ca am pus la loc pentru i-au deja vitmaine si pap mult adica mai mult ptr ca trebuie sa ma refac fizic dar mie teama ca o sa ma ingras mai mult decat trebuie asadar as vrea sa ajung inapoi la kg avute dar nu prin infometare, cred ca am in jur de 56-57 pentru ca am mancat foarte mult plus vitmaine tot complexul sigur am pus la loc ce am pierdut... musai sa ma cantaresc sa vad daca nu cumva am depasit de asta trebuie luate masuri imediat ce ma refac

La solduri este conformatia in urma nasterii dar sunt si ceva colacei plus burtica clar acolo sunt 2-3 kg, nu?

Ceea ce mai caut eu in sport este reglarea starii de spirit, prea dorm pe mine, prea sunt fara vlaga de foarte mult timp... statul si pe scaun la calculator la munca cred ca a contribuit mult la starea asta pe care o de foarte mult timp nu de acum o luna doua
__________________
Jurnal de suflet by carmenuta
Am slabit, am reusit dar m-am trezit cu anemia copilariei...dar la sport nu renunt
Carmenuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Carmenuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1437 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 920 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1179 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]