View Single Post
  #901 (permalink)  
Vechi 19 sep 2011, 22:09:35
Andra D's Avatar
Andra D Andra D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 feb 2011
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 34
Date: 162cm, 49.1kg
Mesaje: 2.398
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)

Citat:
Anterior postat de evilmedyana Vezi mesajul
nu,deci ca si,cum sa spun,cata sunt,ca si dimensiuni si cum arat in haine,cum ma vad in oglinda imi place,ai spus foarte bine da,cam asa ma asteptam sa arat...singurele nemultumiri sunt legate de unele parti ale corpului care sunt cum sa spun...mai "moi"...fesele,burtica..nu sunt mari,sunt asa cum trebuie,sar parca sunt moi,si de aia vad ca as mai putea face schimbari...dar ma gandesc ca daca as mai slabi tot asa ar fi,pt asta ar trebui sa ma tonific,sau sa ma modelez...sau ce anume?ce fel de sport trebuie sa fac pt asta?la sala?sau merge si cardio?
vaiii...o sa schimb tickerul!!!
Cele mai multe kilograme le-am slabit cand eram luata cu alte treburi,cand nu eram tot cu ochii pe cantar din 2 in 2 zile.si hop,ma trezeam cu inca unul in minus..mmmm...
iti scriu repede, ca am apucat sa citesc si mesajul tau
eu iti sugerez sa uiti tu frumusel de cantar. gata! esti la mentinere, tonifiere, modelare..sau cum vrei tu sa-i spui!
ai spus ca ai vrea sa faci cam de 3 ori sport/saptamana..eu iti sugerez sa faci asa: una de pilates/ tonifiere/ sala , apoi una cardio, apoi cea de-a teria iar tonifiere! e bine sa nu renunti la cardio de tot.. pentru ca asta iti trezeste metabolismul..il face sa arda grasimile mai rapid..sa lucreze mai eficient.. si-atunci cand faci tonifiere, exercitii, pilates, fitness.. muschii lucreaza mai bine,.. si se si formeaza mai bine
pt tonifiere iti sugerez
Pilates (sunt diverse filmulete pe youtube)
Tracy Anderson Post Pregnancy+Method Mat
tot pe youtube : exercitii pentru fese, pentru talie, pentru maini.. etc.. Florentina o cheama.. e o tipa blonda in aer liber, romanca
Zuzana, tot pe youtube,..
__________________
I am everything I want. Because I believe I can. It's all about believing.