View Single Post
  #92 (permalink)  
Vechi 17 mai 2010, 22:05:26
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: O luna fara paine!

Citat:
Anterior postat de Un Pai Roz Vezi mesajul

pai dupa 2 patratele nu te simti vinovat, dar daca era o ciocolata intreaga mai mai ca se schimba situatia
m am uitat aseara la un reality show cu grasii din america, aveau aia cate 450 kg...si imi era foarte mila de ei fiindca nici nu puteau sa se miste...dar ce ziceau eu ca mananca m a speriat...cate 12 hotdogs la cina si 4 bidoane de 2 litri de cola pe zi... ma intreb cu e sa ajungi asa si de ce nu au stiut cand sa se opreasca
Oameni fara limita. Si trebuie sa recunosti, e buna mancarea nesanatoasa. Si sincer mie nu imi e mila de ei, au ajuns acolo cu buna stiinta. Una e sa ai pb cu tiroida sau alte pb si alta e sa ajungi la 450 de kg. Ce mai, tot ce depaseste 150 e deja ft mult. Si e clar cazul sa spui stop! Si vb aia, traim intr-o societate bombardata de info despre diete sanatoase si sport, intr-o societate in care ai ce manca si sanatos si nesanatos, totul tine de alegerile tale.

Nu vreau sa ma gandesc cum ajungeam eu daca intr-o zi nu ma uitam in oglinda si realizam ca m-am ingrasat prea tare.
Răspuns cu citat