View Single Post
  #93 (permalink)  
Vechi 01 dec 2011, 18:05:30
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Buna fetelor!
Eu am avut program de cafea cu fetele in dimineata asta. Mi-am aranajat cu o vecina sa vina sa-mi stea cu fata sa merg la sala. De astazi oficial incep Dukan, faza de atac. M-am obisnuit sa mananc putin si nu stiu cum o sa strang caloriile necesare pt concurs doar din carne slaba si iaurt degresat, dar ma descurc eu cumva. Cred ca o sa mai bag ceva cu grasimi sa mai cresc caloriile. O sa mananc niste cascaval facut de soacra mea la gustari, ca sa mai adaug ceva calorii.
Sefa, stiu ca nu am cum sa mai slabesc 9 kg pana la finele anului, ziceam si eu asa. Tu ce mananci de post? Ar trebui sa dau o tura pe la Ikerina prin meniuri sa vad ea ce mananca la Dukan, ca eu sunt in pana de idei. Bine...acum la faza de atac stiu ce o sa mananc...ou, piept de pui la gratar, muschi file, conserve de ton si iaurt degresat. Mai vedem. La 3 ma duc la sala. Va pup
Ai grija ca la DUKAN nu se manaca nimic cu grasimi!!!Lasa cascavalul si pune mana si mananca cum trebuie!!!Te-ai invatat sa mananci putin?Sau putin si cu calorii multe?
Inspira-te de la Diana(Ikerina)ca ea are meniuri super ok si fa un lucru asa cum trebuie daca il faci!
Ce mananc eu la post?Ce se mananca!

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


eu am uitat sa pun dar nici nu am mai pus in alti ani.
azi am facut 30min bicicleta dimineata,apoi curatenie prin haine,am aruncat vreo 2 saci si o lada mare de incaltaminte,am spalat 2 ture si as mai avea una,pe seara mai fac 30min de bici si fac o baita lunga si cam atat,nu am chef de iesit in oras ca imi este asa de frig si de somn
Buun!curatenia intre haine sa aiba loc altele!Nici eu nu am mai iesit niciunde si am stat acasa la caldurica!
Bravo pt sport!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat