View Single Post
  #9489 (permalink)  
Vechi 06 dec 2012, 19:01:46
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
eu sunt bolnava...imi lacrimeaza ochii,ma doare in gat,nasul ma ustura......ma dor ovarele de morrr sigur am racit la ele.....am pielea zbarlita pe mine de la durerea de burta,ma ia cand cu usturimi cand cu rece.va pup pe toate ...am pus niste poze cu Simon...sa vedeti ce zambilos am
sanatate iti doresc!
Citat:
Anterior postat de lisha Vezi mesajul
La multi ani Nico!

Imi pare rau pentru familia ta, tu trebuie sa fi tare si sa fi alaturi de mama ta
Uneori nu stium de ce e asa de ce suferim atata....

rainbow sunt pe aici...de cateva ori am deschis pag sa va scriu de azi dimineata....dar nu am reusit....am facut papa la pitica.....nu mai stu ce sa-i fc...atatea mofturi are

ayii/am cumparat o oarga de jucarie....asa de frumoasa....a fost incantata dar acum e maraita rau dinti sunt de vina

Eu m-am tinut de dieta...sper sa reusesc si in weekend, voi merge in vizita....voi manca ce imi da dar cu portia.....
multumesc!
bafta cu dieta!
Citat:
Anterior postat de madalinafrincu Vezi mesajul
Nico, nu ti-am raspuns la intrebare , cu dukan am dat jos 24-27 kg, doar cu dukan, dar nu as mai face prostia din nou, e foarte greu sa te mentii dupa, m am chinuit si inca ma chinui sa mananc sanatos si tot greu ma maentin la greutatea de dupa dieta....daca as mai lua-o de la capat, as manca normal dar cu cap....
wow! mult ai slabit!
arati foarte bine ,esti si inalta! am vazut ieri pozele ,cred ca cea mai recenta pe care am vazut-o eu era din iunie postata ,dar arati foarte bine!
iti doresc sa te menti la greutatea dorita!
Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Buna dragelor!!

La multi ani, Nicoleta, Nicoles si tuturor fetelor scumpe de pe aici!!

Eu astazi am fost ocupata la birou si am fost si plecata la stomatolog.

Va pup!!
multumesc frumos!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui nicoleta100:
costina89 (07 dec 2012)