Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #95 (permalink)  
Vechi 12 mar 2013, 10:40:05
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
[COLOR="Indigo"]

In a3a faza e rupere!! Cel putin prima saptamana pe mine m-au trecut toate apele.. Acum mi se pare un pic mai usor ca m-am obisnuit, dar e greu, ptr ca nu te cncentrezi pe o singura grupa de muschi ca in celelalte 2 faze, ci pe mai multe simultan, plus ca sunt 12 repetitii cu aceleasi greutati ca la faza a2a, cel putin eu asa folosesc si mi se pare greu..
Dar faza a3a da! Rulzzzzzzzz!!! [

Tu ce greutati foloseti?/COLOR]

M-am uitat peste filmulete si alea imi plac cel mai mult. Nu sunt eu foarte into greutati, dar vreau sa ma tin de el. Greutati mi-am luat de 1kg ca am zis ca sunt varza si nu pot cu cele mai mari. Acum vreau sa le schimb sa imi iau de 2,5 sau de 5. Si cand ma gandesc ca o colega a vrut sa mi le dea pe ale ei de 0,5 si am fost cat pe ce sa le iau)))
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui ieucumine:
Kclaudyia (12 mar 2013)