View Single Post
  #9596 (permalink)  
Vechi 10 dec 2012, 23:03:01
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

salutare tuturor!

....in seara asta am lesinat!eram la masa cu copii ,le ascuteam creioanele colorate si deodata ,nu am mai simtit nici ascutitoarea in mana si nici creioanele!......nu stiu cum am ajuns pe pat ,ce stiu sigur e ca nu m-a dus nimeni pt ca mama era la ea in camera si cum nu aude nu a auzit cand am cazut!.....imi aduc aminte ca nu reuseam sa ma prind de piciorul mesei sa ma ridic si imi mai aduc aminte ca Robert striga la mine sa ma prind de mana lui!super nasol a fost momentul in care am realizat de fapt ce s-a intamplat sau /si mai bine zis ce se putea intampla!(si aici ma refer la faptul ca puteam sa cad peste unul din copii).............
oare e posibil sa fi lesinat din cauza racelii(pe care o am de 2 zile ,ma doare gatul tare si am asa o senzatie de moleseala,durere in maini si picioare)

...si Radu mi-a facut in seara asta febra mare ,a vomitat tot laptele baut inainte de culcare!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat