View Single Post
  #96 (permalink)  
Vechi 01 sep 2010, 14:12:01
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Trebuie sa slabesc 20 de kg - Jurnal Monamaria

Citat:
Anterior postat de monamaria Vezi mesajul
buna fetelor....scuze pentru lipsa mea....dar acum am cu ce sa ma laud....am 88 de kg....4 kg in citeva zile....cum am reusit....un job nou foarte solicitant....de la stress,emotii....am inceput sa slabesc....dupa cum stiti am incercat tot felul de diete....faceam ce facem si reveneam la vechile obiceiuri....acum am mincat...nu m-am infometat...insa ma satur foarte repede....ca intotdeauna am un job de teren...stau toata ziua in masina....am stat si 13 ore....am mai mincat si cite un baton de ciocolata daca ma simteam obosita....nu mai maninc noaptea....nu mai reusesc sa stau treaza....si pina se acomodeaza organismul cu noul stil de viata sper sa ajung la 80....daca voi ajunge la 80 probabil voi fi destul de motivata sa ajung la 70....va pup si promit ca de acum voi intra cit mai des pe forum....indiferent de acul cintarului...va pup si va urez o zi buna...
Ai grija cu stresul Maria
Nu este benefic, decat pentru slabit, in rest se "strica" echilibrul hormonal si multe alte efecte adverse.

Sper ca ai un meniu sanatos si iti organizezi bine mesele. TE mai asteptam cu vesti
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii