View Single Post
  #9673 (permalink)  
Vechi 05 ian 2014, 12:02:45
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Cristina, nimeni nu are dreptul sa judece cum arati tu si sa te preseze sa faci nimic cu corpul tau
am trecut si eu prin asta, am stat 5 ani cu cineva care nu mi-a zis ca-s grasa, doar ca ar trebui sa slabesc, si m-a convins ca-s urata. e foarte dureros si mi-a trebuit mult timp sa-mi revin. nu stiu cum sa-ti spun.....dar NU TE MERITA .

la un moment dat mi-am pus problema ca ok, la 65 de kg e nemultumit, dar daca am o dereglare hormonala, daca ma imbolnavesc de tiroida, daca fac 2 copii ce o sa zica? chiar vreau un astfel de om langa mine, care nu poate sa vada mai incolo de 2 cm de burta sau coapse mai nu stiu cum?

sigur ca stresul te impiedica sa faci multe.
cu cat te gandesti mai mult ca vrei ceva, cu atat devine mai greu sa-l obtii
cheia este sa te concentrezi pe mdul in care vrei sa obtii, pe cum arata rezultatele muncii tale, nu pe ideea ca vrei ceva. este legea atractiei, care zice ca daca iti repeti mereu ca vrei ceva, universul te va impiedica sa obtii ceea ce vrei ca tu sa- vrei acel ceva in continuare, pentru ca asta este mesajul pe care il trimiti: VREAU.
atunci cand te setezi pe EU OBTIN ASA ceea ce-mi doresc, acelasi univesr iti va crea spatiu favorabil ca sa iti aduca rezultatele pentru care muncesti.

Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui floricica0vesela:
Diana D (05 ian 2014), lidiuta (05 ian 2014), Q88 (05 ian 2014), VAmedeea (05 ian 2014)