View Single Post
  #977 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 15:57:05
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Hello jurnalule ! Se pare ca am ramas cam singurica la mentinere,nu mai vine nimeni sa`mi tina companie?Ziua de ieri a fost dezastru culinar totalAm fost la cumparaturi,am umblat o gramada,mi`am facut 15 mii de nervi,m`am razgandit de 10 ori,am cumparat o pereche de cizme,am iesit cu ele din magazin si nu mi`au mai placut,m`am intors iar,am probat tot magazinul ca sa iau altele in locul alora si tot asa..Bine makr ca am gasit ceva pana la urma..Pe la 3 mi se facuse un rau de foame de nu mai puteam sta pe picioare si am avut si o scadere de glicemie asa ca bineinteles ca m`am infipt direct in covrigi si dulciuriEh,dar nu`i bai,makr restul zilei am fost cuminte AaaaSi..mi`am luat un ceai verde este super bunBine..la gust e groaznic,dar efectul e ..wow Beau in fiecare seara 200 de ml de ceai si a doua zi cum ma trezesc hop la toaleta Si da,stiu ca nu e prea bn sa beau ceai antiadipos mereu,ca devin dependenta de el,dar in sfarsit ma simt si eu bine,nu mai ma doare burta,nu mai sunt balonata,deci prefer sa devin dependenta decat sa ma simt iar ca inainte Voi ce mai faceti fetelor? Cum merge dieta?
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]