View Single Post
  #979 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 20:56:48
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de LicuriciColorat Vezi mesajul
hey Roxii
pff se pare ca nu sunt singura nehotarata),asa mai fac si eu,si cand ma gandesc ca tra sa imi caut o rochita pt majoratul pritenei mele sapt viitoare si presimt ca o sa cam umblu dupa ea)),dar asta e,important e ca ti'ai gasit ce cautai,iar ca ai papat prostioare asta e,se mai intampla,nu'i bai o data la ceva timp:*
hmm ce ciudat,la mine nu prea isi face efectu ceaiu verde,) am zis ca o sa incep si eu sa beau dar pff nu cred ca am chef d el):F
la mine dieta e cam varza,azi m'am simtit cam rau nuj ce am avut,si deh la scoala mi sa facut foame(cred ca am putin acasa) si am papat 2 covrigei),noroc ca fac sport ca altfel cred ca as pune pe mine),de slabit n'am slabit,da macar ma mentin)
Hey LicuriciScuze de intarziere.Am fost la sala si apoi m`am intalnit cu mama sa isi cumpere o geaca si ca rasplata a zis sa mergem in supermarket sa`mi mai iau si eu cate ceva de mancare special pt mnAm lasat`o lefteraMi`am luat o groaza de dulciuri dietetice ca in ultimul timp ma cam roade pofta de dulce si daca n`am nimic dietetic ma infig in ce prindDa..si eu sunt nehotarata rauParca mai nehotarata sunt de knd am slabit dekt inainteInainte luam ce gaseam ca asta era,acum fac mutre,ma razgandesc de 10 ori si tot asa

Sa stii ca nici la mine nu isi face orice ceai verde efectul,dar acum am luat unul antiadipos(nush daca pot sa scriu firma,sa nu fie considerata reclama)si este super bunNici eu nu ma asteptam sa fie asa bun,mai ales ca inainte dura si 1 chiar si 2 saptamani sa ies la toaleta

Covrigei din aia mici sau din aia de la covrigarie?Eu turbez ca in fiecare zi ii iau colegei mele covrigi si sunt asa buni si fierbinti si miros asa frumosDar sunt ditai covrigiiLa mn e cam greu.De cand cobor din maxi pana la metrou trec pe langa 4 covrigarii,1 gogoserie,2 shaormerii,2 pastiserii si un stand cu clatite,una dupa alta asaDeci iti dai seama ca turbez

Ma bucur sa aud ca te mentii,lasa ca te pui tu serios pe treaba si ai sa vezi ce repede slabestiFiecare mai are perioade de...pauza de dieta
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]