View Single Post
  #98 (permalink)  
Vechi 01 dec 2012, 10:23:59
Vuvuzela's Avatar
Vuvuzela Vuvuzela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Din toate, fara excese
Date: 160cm, 57kg
Mesaje: 1.743
Aprecieri acordate: 278
Am fost apreciat(a) de 490 ori in 255 mesaje
Implicit Re: Corpul pe care nu l-am avut niciodata - Jurnal mentinere Vuvuzela

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
stai calma, cunosc sentimentul
daca intial, in primele luni dupa ce am slabit toata lumea zicea "vaaai, cat ai slabit ! esti prea slaba ! aratai mai bine inainte !" .. acum daca ma mai ingras putin "mi se pare mie sau te`ai mai ingrasat putin ??" .. deci acum nu pot sa ma mai ingras din cauza comentariilor si pt ca m`as simtii si eu prost in fata celorlalti si in fata muncii mele depuse !
Exact asa e. Si mie imi zic toti ca am slabit prea mult si ca daca as avea 60kg as arata mai bine. Numai ca ei nu isi dau seama ca este o greutate normala cat am acum pt ca erau obisnuiti cu mine cat butoiul. Apropo de slabit, eu cica fac mentinere si azi aveam 57 kg. Nu stiu de ce am mai slabit 400g, am incercat sa mananc mai mult ca inainte si am mai gustat si prostioare. Adica in 2 zile am mancat cate un miniecler care sigur are vreo 200 kcal. Nu m-am cantarit zilnic saptamana asta, o sa ma cantaresc de saptamana viitoare, poate asa mai bag cate ceva in meniu in fiecare zi si vad cum evoluez. Mi-e ca daca nu ma cantaresc zilnic risc sa ma trezesc sambata ori cu kg in plus, ori ca am slabit iar.
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Vuvuzela:
coco23 (01 dec 2012), GCM (01 dec 2012)