View Single Post
  #980 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 21:16:32
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul

Hey LicuriciScuze de intarziere.Am fost la sala si apoi m`am intalnit cu mama sa isi cumpere o geaca si ca rasplata a zis sa mergem in supermarket sa`mi mai iau si eu cate ceva de mancare special pt mnAm lasat`o lefteraMi`am luat o groaza de dulciuri dietetice ca in ultimul timp ma cam roade pofta de dulce si daca n`am nimic dietetic ma infig in ce prindDa..si eu sunt nehotarata rauParca mai nehotarata sunt de knd am slabit dekt inainteInainte luam ce gaseam ca asta era,acum fac mutre,ma razgandesc de 10 ori si tot asa

Sa stii ca nici la mine nu isi face orice ceai verde efectul,dar acum am luat unul antiadipos(nush daca pot sa scriu firma,sa nu fie considerata reclama)si este super bunNici eu nu ma asteptam sa fie asa bun,mai ales ca inainte dura si 1 chiar si 2 saptamani sa ies la toaleta

Covrigei din aia mici sau din aia de la covrigarie?Eu turbez ca in fiecare zi ii iau colegei mele covrigi si sunt asa buni si fierbinti si miros asa frumosDar sunt ditai covrigiiLa mn e cam greu.De cand cobor din maxi pana la metrou trec pe langa 4 covrigarii,1 gogoserie,2 shaormerii,2 pastiserii si un stand cu clatite,una dupa alta asaDeci iti dai seama ca turbez

Ma bucur sa aud ca te mentii,lasa ca te pui tu serios pe treaba si ai sa vezi ce repede slabestiFiecare mai are perioade de...pauza de dieta

ehh eu si cand eram grasuna tot faceam mofturi,sa nu'mi iasa suncile,sa nu se vada burta sa nu nuj ce)
acum is si mai sii,mai ales k urasc sa fiu imbracata in 'uniforma' si mereu vreau sa'mi las amprenta pe haine dar mai greu e orasu mic si hainele putine si nah asta e,da improvizez)
uhh is covrigii medii,nu is mici da nici mari simpli cu sare,azi am papat cam multisor,dar nah asta e,am papat si cioco k mo luat cu ameteala si nu stiam ce am in ultima perioada is foarte obosita,dar imi revin eu...si la noi is fornetii pe langa scoala,fast-fooduri,magazinase,shaormerii da cine le baga in seama?colegii mei toti baga in ei toate prostiile,m'am obisnuit in cls a 9 mai pofteam uneori ba la una ba la alta acum am devenit imuna)
eu am baut ceai de la fares pt silueta perfecta parca asa se numea,cred ca merg maine sa imi iau iarasi,asa mult la o sapt,eu cel mai mult la 5 zile,da nu mi se intampla decat 1-2 ori pe an sa merg asa
nu stiu Roxii,sincer sunt dezamagita de tot,nu stiu ce e cu mine,nu simt ca mai am putere sa continui,simt ca nu mai slabesc ,simt ca nu ma mai ajuta corpu,cine stie,o sa incerc sa fac sport in continuare,mai ales tae-bo aks k oricum sala fac...asta e...vad eu,nici macar Sb nu pot s tin,ca ma chinui,ma constip de la ea si fara fructe mi ft greu...imi plang de mila asai?...ehh las k imi revin eu(sper),din pacate nu voi fii slabuta in pozele de album,da macar no sa fiu cum eram in a 9 ceea ce e mare realizare
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828