View Single Post
  #9846 (permalink)  
Vechi 22 feb 2013, 10:41:19
mariana34's Avatar
mariana34 mariana34 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2012
Locaţie: Baia Mare, Romania
Vârsta: 46
Date: 168cm, 87kg
Mesaje: 530
Aprecieri acordate: 1.298
Am fost apreciat(a) de 1.208 ori in 298 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna, fetelor!
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Vidia ma bucur ca esti pe drumul cel bun......Mariana vreau si eu 65-66 kg.....oare mai vad vreodata?
Sigur ca ai sa vezi, mi-e ciuda ca greu se duc kg astea, dar de pus, nici nu-ti dai seama Dar ne ambitionam noi si le dam jos, asa-i?

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
salutare fetele!! ce mai faceti?eu iar am lipsit ca am avut calc stricat si plus de asta am botezat-o pe Maria vineri.asa ca am avut o perioada desrtul de aglomerata.voi ce mai faceti cum sunteti?ma duc sa va pun poze de la botez.pupiciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Am vazut pozele, este minuntata, sa fie sanatoasa micuta crestina, sa creasca mare si sa va aduca multe bucurii. Pe tine nu te stiu, doar am intuit prin poze, toti ati fost minunati!

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
'neata si de la mine
O doamne Rozic, nu-ti poti imagina ce zi am pana incep week endul
Dar sa incepem ziua frumos cu o cafea

Sa aveti o zi faina!
Multumim de cafea, Anes draga, suntem la un pas de weekend. La mine cum toate zilele sunt cam la fel, stateam un pic si ma gandeam, ce-i azi joi sau vineri
Flori, sper ca ti-ai luat pachet la tine, mai ales daca ai mult de umblat
mariana34, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2107 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1074 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui mariana34:
anes (22 feb 2013), david (22 feb 2013), floricica0vesela (22 feb 2013), Kamyy (22 feb 2013), manumanuela (22 feb 2013)