View Single Post
  #9865 (permalink)  
Vechi 11 mai 2014, 10:14:46
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Nivara Vezi mesajul
Ma scuzati ca ma bag iar in discutie...as vrea sa stiu daca e mai bine sa mananc dimineata cereale cu lapte/iaurt sau branza cottage simpla? De la cereale mi se face repede foame mai ales de la cele care au zahar dar si de la cele integrale dar branza as prefera totusi sa o mananc la pranz nu dimineata, voi ce parere aveti? Dar fructele sunt bune dimineata? De cateva zile ma confrunt cu o foame intensa si cred ca e din cauza ca am tot mancat dulciuri si am observat ca alea imi fac foame, daca de exemplu mananc ceva sarat nu mai simt asa foame intensa.
Sunt bune ambele variante ... Acum depinde de fiecare .. Doar ca mi se pare prea putin sa mananci doar niste branza .. Ori cu niste legume, ori cu o felie de paine integrala .. Chiar si ambele
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel: