View Single Post
  #99 (permalink)  
Vechi 25 mai 2010, 14:36:13
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Hello fetelor..Off..Sunt incurabila.Am slabit si totusi iar ma simt aiurea.Iar ma uit la fete pe strada si ma vad atat de urata...Ma uit la hainele lor si imi zic"of,ce mi`ar place si mie,dar ce naiba sa port daca sunt ditai grasa"Cred ca sunt obsedata de chestia astaBine macar ca nu am dat iama prin dulciuri si mancaruri nesanatoase.Decat de Constantin si Elena am papat 2 patratele de ciocolata neagra cu peste 80 % cacao pt ca am avut invitati si papau dulciuri si imi era aiurea sa ma uit la ei si eu sa nu pap nimic..Desi cred ca nu`i capat de tzara avand in vedere ca am papat doar putin si era neagraMai ales ca nu mai papasem dulciuri de pe 28.04 Toata lumea zice ca am slabit(Daca a observat pana si iubitul meu,care pana acum nu observa oricat as fi slabit),dar eu tot grasa rau ma vad.
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]