forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Slabire prin Metode Naturiste (http://forum.slabute.ro/slabire-metode-naturiste/)
-   -   Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti! (http://forum.slabute.ro/slabire-metode-naturiste/mierea-scortisoara-te-ajuta-slabesti-812.html)

Slabuta 29 iun 2009 21:03:23

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Citat:

Anterior postat de stef (Post 13919)
dragele mele, eu am plecat la dus si la somnica...maine ma asteapta o zi istovitoare! noapte buna si sa ne "auzim" maine cu bine. Doamne ajuta!:-*

Somnic pufos Stefy , sa visezi frumos si sa ai o zi frumoasa maine :)

lalita 29 iun 2009 21:07:21

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Citat:

Anterior postat de stef (Post 13919)
dragele mele, eu am plecat la dus si la somnica...maine ma asteapta o zi istovitoare! noapte buna si sa ne "auzim" maine cu bine. Doamne ajuta!:-*

noapte buna si tie Stef! :-*:-*:-* somn usor

lalita 29 iun 2009 21:10:03

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 13918)
Lalita foarte bine de stiut ce ai gasit tu. :) Astept sa vad cum va simtiti dupa o saptamana si poate ma bag si eu, la intarit imunitate :)

ok slabuta :) te vom anunta :>b-)

mishutza 30 iun 2009 04:28:58

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Mai,asa mai merge.Cum v-ati documentat si ne aratati si noua,parca imi vine si mie sa incerc.Multe mai vreau sa incerc.
E si logic,pt ca mierea are atatea vitamine,sa rezolve atatea treburi.In primul rand,corpul nostru avand vitamine,nu ne mai cere papa si dulce.Ca asa face nebunul,uneori a primit hraa prea saraca in vitamine,si mai cere.
Tre sa ma gandesc daca mai am loc de miere si scortiosara pe langa ceaiul de ficat,ceaiul verde,apa cu lamaie:))

lalita 30 iun 2009 09:47:21

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 13948)
Mai,asa mai merge.Cum v-ati documentat si ne aratati si noua,parca imi vine si mie sa incerc.Multe mai vreau sa incerc.
E si logic,pt ca mierea are atatea vitamine,sa rezolve atatea treburi.In primul rand,corpul nostru avand vitamine,nu ne mai cere papa si dulce.Ca asa face nebunul,uneori a primit hraa prea saraca in vitamine,si mai cere.
Tre sa ma gandesc daca mai am loc de miere si scortiosara pe langa ceaiul de ficat,ceaiul verde,apa cu lamaie:))

e loc e loc :)) strecori pe undeva si bautura asta:P :D orikum e bine sa bei asta si o data,dimineata inainte de mic dejun cu 30 min parca scria

mishutza 30 iun 2009 09:52:25

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Daca ai stii cate mai am eu de facut inainte de mic dejun
Ulei de masline cu jumatate de ora ianinte de mic dejun
o cana de apa cu lamaie inainte de mic dejun
si acum si asta.
Cred ca mai bine ar fi sa incep de seara,ca tot inainte de mic dejun e,imi pun ceasul sa sune didn 2 in 2 ore si le rezolv pe toate:))

lalita 30 iun 2009 09:58:30

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 13966)
Daca ai stii cate mai am eu de facut inainte de mic dejun
Ulei de masline cu jumatate de ora ianinte de mic dejun
o cana de apa cu lamaie inainte de mic dejun
si acum si asta.
Cred ca mai bine ar fi sa incep de seara,ca tot inainte de mic dejun e,imi pun ceasul sa sune didn 2 in 2 ore si le rezolv pe toate:))

ah atunci da,mai bine seara. ca apoi daca faci asa amestec nush ce iese :))

stef 30 iun 2009 17:40:15

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
buna ziua, fetele! cum v-a fost azi? ati avut o zi buna? la mine a tecut repede!
Lalita, cum stai cu mierea si scortisoara? eu am luat si aseara si azi dimineata!
[*77*]
- ca efect( cred) am transpirat foarte muuuult( si aseara si azi)! tu cum te-ai manifestat?[*80*]

lalita 30 iun 2009 17:48:10

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Citat:

Anterior postat de stef (Post 14025)
buna ziua, fetele! cum v-a fost azi? ati avut o zi buna? la mine a tecut repede!
Lalita, cum stai cu mierea si scortisoara? eu am luat si aseara si azi dimineata!
[*77*]
- ca efect( cred) am transpirat foarte muuuult( si aseara si azi)! tu cum te-ai manifestat?[*80*]

eu cred ca o sa-mi fac o data pe zi,prefer seara:D dimineata am luat acel praf,adika e ceai verde concentrat(ca sa nu mai stau sa fierb apa de 3 ori pe zi).nu,eu nu am transpirat:) adika nu mi s-a parut ca ar avea vreun efect ciudat:P

Slabuta 02 iul 2009 11:47:07

Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!
 
Fetele, cum merge mierea cu scortisoara, vad ca nu mai ziceti nimic, sunt curioasa cum va simtiti. :)
Ati renuntat? :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:04:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO