forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=4364)

VentoFreddo 04 iul 2010 18:35:49

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 240437)
nu prea ma descurc sa pun cantitatea in grame..adica nu stiu sa o estimez..de ex merele..daca mananc 4 pe zi cat pun?:D

Investeste intr-un cantar de bucatarie, pt mine a fost un ajutor de nepretuit, nu cred ca costa mult si merita:)
M-am dus de am cantarit un mar, e mediu si are 212 gr:)
Bafta!>:D<

lucia ely 04 iul 2010 18:53:14

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 240439)
va multumesc pt ca sunteti atat de primitoare.voi lua si eu aminte!>:D<:x:x:x:x


pana iti ei cantar ...poti sa estimezi...sau daca iti ei din magazine mai mare de ex aucha,real etc poti pune merele ,sau gref in pungi separate:)
sau scrie macar ...ce ai mancat chear daca nu stii cantitatile ...

lucia ely 04 iul 2010 18:55:10

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
eu mi-am luat un cantar cu 18 lei:D nu electroonic :Dsi e bun si ala:)

SMEULINA 05 iul 2010 16:20:12

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
bUNA!
eu abia sapt trecuta mi-am facut cont.....incerc sa slabesc , ziua ma pot abtine la serviciu ca nu ma vede nimeni daca mananc sau nu dar seara e dificil .....ma asteapta sotul cu mancarica si mereu ma iau cu el cu mancatul.Chiar si seara tz...am incercat in primul rand sa renunt la paine ...Nu sunt grasa dar am o burta care ma sperie si nu sunt gravida :D

Ciucik 05 iul 2010 18:43:43

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 240460)
eu mi-am luat un cantar cu 18 lei:D nu electroonic :Dsi e bun si ala:)

De unde? Vreau si eu fetele...

claudia1105 05 iul 2010 23:01:59

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
Citat:

Anterior postat de SMEULINA (Post 241447)
bUNA!
eu abia sapt trecuta mi-am facut cont.....incerc sa slabesc , ziua ma pot abtine la serviciu ca nu ma vede nimeni daca mananc sau nu dar seara e dificil .....ma asteapta sotul cu mancarica si mereu ma iau cu el cu mancatul.Chiar si seara tz...am incercat in primul rand sa renunt la paine ...Nu sunt grasa dar am o burta care ma sperie si nu sunt gravida :D

si eu am o burta..cam seriosa:-sss sa te uiti pe jurnalele fetelor si mai ales ce ma motiveaza pe mine sunt fotografiile fetelor care au slabit.ma ambitioneaza fff tare.inush ce sa zic incearca sa mananci ori portii mai mici ori sa ai tu mancarica tu.:D:Dbafta!!>:D<

Slabuta 07 iul 2010 22:58:22

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
Claudia e cam greu cu aproximarile :)

Uneori gresesti foarte mult in minus, si asa mananci de fapt mai mult decat credeai.

E dificil fara cantar. :)

Iti poti lua unul, unele sunt de-a dreptul ieftine :) nu ai nevoie de ceva sofisticat :)

Cum mai stai cu slabitul? :)

claudia1105 08 iul 2010 18:10:59

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
pai in saptamana asta nu am slabit deloc..:(nici macar jumatate de kg....sunt foarte dezamagita...cat despre sport...alergatul dimineata ma oboseste foarte tare si nu ma dor muschii cat ma doare laba piciorului..nu stiu cred ca e din cauza greutatii....probabil e un sport care nu ma prinde.in schimb...la tae bo nici nu stiu cand trece timpul,e super.si e si mai avantajos ca alergatul(350)pt ca pierd mai multe calorii cred eu.acum o sa ma axez si pe zumba un sport foarte tare.numai de drag le fac.:D:D

ali_lumi 12 iul 2010 13:08:54

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 240439)
va multumesc pt ca sunteti atat de primitoare.voi lua si eu aminte!>:D<:x:x:x:x

Buna claudita >:D<ce mai faci ?
merge merge treaba ?
Sa vi cu vesti bune >:D<

claudia1105 13 iul 2010 13:25:47

re: Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare?
 
pai am ajuns la 82 de kg.sunt foarte incantata cu toate ca nu e mult.insa ma abitioneaza si vreau sa mrg din ce in c mai bine.ca gustare aleg o fructa sau o leguma iar la masa, mi-am injumatatit portia.in rest..nu mananc.eu zic ca bine asa.a..bineinteles si ceva sport..cam de 2 ori pe saptamana tae bo..in rest..merg destul de mult pe jos:D:D:D:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:34:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO