forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12065)

WhiteAngel 28 oct 2012 07:19:46

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
neataa ! :-*
ce mai faci tu elene? >:D<

am venit cu ceva buun pt tine :x
http://data.whicdn.com/images/122638..._500_large.jpg

sa ai o duminica cat mai frumoasa ! >:D<

elene94 28 oct 2012 12:29:50

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
uaa, e criminal ce mi-ai dat tu aici! Mulţumesc la fel, Roberta!>:D< oare ce sunt chestiile alea albe cu seminţe negre?

eu azi am luat deja 2 mese din salam uscat, brânză Roquefort (ştiu că e grasă dar nu am păpat mult) şi castraveţi muraţi(singurul aliment care e cu zahăr şi l-am inclus în dietă). Şi brânză slabă de vacă, îmi plac brânzeturile:)))

La următoarea masă pap pepene că mi-a luat tati şi abia aşteept:x dar mai stau 3-4 ore să se digere ce am acum în stomăcel

WhiteAngel 28 oct 2012 12:46:39

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1162111)
uaa, e criminal ce mi-ai dat tu aici! Mulţumesc la fel, Roberta!>:D< oare ce sunt chestiile alea albe cu seminţe negre?

eu azi am luat deja 2 mese din salam uscat, brânză Roquefort (ştiu că e grasă dar nu am păpat mult) şi castraveţi muraţi(singurul aliment care e cu zahăr şi l-am inclus în dietă). Şi brânză slabă de vacă, îmi plac brânzeturile:)))

La următoarea masă pap pepene că mi-a luat tati şi abia aşteept:x dar mai stau 3-4 ore să se digere ce am acum în stomăcel

mie imi seama cu niste kiwi .. dar nu stiu cum se face de e alb ! :))

doamnee si eu sunt o branzofila :x:x (cum zicea cineva pe aici pe forum, nu mai tin minte cine :"> ) ... eu mananc branza cum mananca lumea paine .. la orice ! :)) si ador urdaa =P~

elene94 28 oct 2012 12:55:59

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1162126)
mie imi seama cu niste kiwi .. dar nu stiu cum se face de e alb ! :))

doamnee si eu sunt o branzofila :x:x (cum zicea cineva pe aici pe forum, nu mai tin minte cine :"> ) ... eu mananc branza cum mananca lumea paine .. la orice ! :)) si ador urdaa =P~

mie nu mai îmi place urda:"> nu ştiu de ce, îmi vine rău de la ea, e aşa alifioasă ..:-s am şi acum în frigider, cumpărată de aproape 2 săptămâni:))o evităm toţi

şi eu m-am gândit la kiwi, dar totuşi e altceva:D interesant

elene94 28 oct 2012 14:00:28

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
am păpat şi pepene..dar nu a fost aşa bun:( era nefăcut
ehh, mai puţină fructoză măcar

elene94 28 oct 2012 15:56:11

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
azi şi ieri am mâncat cam multicel:-s sunt curioasă ce va arăta cântarul mâine. Tot am ciugulit toată ziua..:|..nu ştiu ce e u mine, din oră în oră simt nevoia să pap ceva

Rallara 02 nov 2012 07:50:28

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1157623)
O zi minunată şi ţie!>:D<
Tu ce dietă ţii, care e programul tău?
La mine este prima zi din provocarea 30 days without sugar/flour.:D Azi am papat un mar, o conserva de ton si o farfurie cu pilaf si pui

Of uite cu cata intarziere iti raspund...:(
Am fost si ocupta... sunt cam in urma cu vizitele;))

Tu ce mai faci;;) Merge treaba Elena?>:D<

Eu dieta personalizata... cu briose:)):))
Incerc sa mananc sanatos si cat de cat in limite unor portii normale, cu 1200-1500 kcal pe zi... acum... nu-mi prea iese ce-i drept... sunt in plus cu 1000!!!:D:)):)) Stiu ca nu-i de ras deloc.;))
Lasa ca revin si eu pe calea cea buna. Si fac sport. Am alergat... dar cu vremea de afara, m-am reapucat de Tae-Bo.:)

Da, buna provocare, si eu am tinut-o... nu imi vine sa cred ca nu am mancat paine o luna intreaga:))

Te pup, spor la toate si un weekend frumos!:-*

http://forum.slabute.ro/attachment.p...1&d=1351834022

elene94 02 nov 2012 22:45:54

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
M-am supărat rău rău RĂU de tott!!
M-am săturat să mă plâng și să am o grămadă de kilograme după minee!!! M-am săturat să-mi fie rușine de mine, să resping orice poză pe care o fac..

A pus o slabă-norocoasă-care-mănâncă-ce-are-chef o poză pe fb mai devreme..cu mine.. la mare.. și m-a etichetat:| am rămas mască..ce pot să fac.. mă simt ca un butoi pe lângă ea, îmi este rușine.
Morrr!
Mâine,sport!! Nu știu ce sport, dar sport să fie! ah..
Sunt atât de jenată că toată lumea îmi vede silueta de cărămidă și, totodată, slaba voință și dependența de alimente..

coco23 03 nov 2012 07:27:30

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
E, hai, nu dramatiza, ca nu e sfarsitul lumii:) cu putina vointa, in 6 luni o sa ai un corp beton.

Fruntea sus si ambitia inainte.

elene94 03 nov 2012 09:46:02

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de coco23 (Post 1166503)
E, hai, nu dramatiza, ca nu e sfarsitul lumii:) cu putina vointa, in 6 luni o sa ai un corp beton.

Fruntea sus si ambitia inainte.

Nu dramatizez, sunt ft complexată:)
Dar sunt "în curs...", ziua de azi nu se termină fără sport, nu îmi mai permit


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:38:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO