forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3093)

Niculae Roxana 16 apr 2010 16:51:31

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 153896)
Deci... I_amspus la mama sa imi trimita hainele de vara din romania.... Nu mi le_a trimis pe toate... Mai stiu cateva care nu le am..... Insa mi_a calcat si le_am pus frumos in dulapuri..... Am epuizat toate umerasele.... Nu mai am spatiu in dulap....si vreau sa spun ca e dulap dintarla modern de dormitor... Eu am jumatate.... Si al meu alta jumatate.... Nu stiu ce sa mai fac....am atat de multe haine..... Si toate imi plac... si simt nevoia de mai multe si altfel si cand merg undeva nu stiu ce sa iau pe mine.... nu imi plece nimic....maine am sa va pun poze cu garderoba mea... per ansamblu si ultimele achizitii

Ok...asteptam sa vedem pozele:D

Niculae Roxana 16 apr 2010 16:52:25

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 153898)
Roxana tu parca fumezi. La munca ai timp si de o pufaiala din cand in cand?

Cam 3 tigari fumez....in 12 ore:(

Niculae Roxana 16 apr 2010 16:54:14

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 153916)
Pe asta o sa dau si eu primul salariu :)) Bine, jumatate ca jumatate e pentru facultate.

Stii cat de greu te abtii sa cumperi cand lucrezi printre ele:))Eu visez numai haine....:))

OitaVesela 16 apr 2010 16:54:58

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Cam putinel :)) In mod normal cate fumezi pe zi?

OitaVesela 16 apr 2010 16:55:28

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 153928)

Stii cat de greu te abtii sa cumperi cand lucrezi printre ele:))Eu visez numai haine....:))


Da, dar nu ai reducere? :D

Niculae Roxana 16 apr 2010 16:56:06

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 153902)
Si la mine de abia se mai inchid usile la dulap. Partea trista e ca imi plac multe din ele dar nu mai imi vin deloc bine. De la S la bluze si tricouri acum am trecut la XS si 70% vin urat, iar la pantaloni de la M am trecut la S. Mai am 2-3 perechi care mai vin bine. In rest foarte largi pe fund si picioare si mai ales in talie. Si nu pot sa strang nici cureaua la maxim ( si asa am ajuns la ultima gaura) ca stau de parca as avea un sac legat cu sfoara.

Inseamna ca trebuie sa faci mari schimbari in garderoba:DBucuria noastra....si mie imi vin deja unele perechi de pantaloni largi dar deocamdata merg..:Dabia astept sa mai slabesc macar 5 kg sa fac si eu schimbari:D

Niculae Roxana 16 apr 2010 16:57:18

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 153929)
Cam putinel :)) In mod normal cate fumezi pe zi?

Un pachet pe zi....iti imaginezi...prin ce chin trec....imi este mai usor pt ca am treaba non-stop si nu mai am timp sa ma ai gandesc la ele:))

Niculae Roxana 16 apr 2010 16:58:25

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 153932)
Da, dar nu ai reducere? :D

Ba da...20% reducere....dar deocamdata eu trebuie sa strang tot ce castig pt casuta....cand voi termina sa ma vezi..:D

OitaVesela 16 apr 2010 16:59:46

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Schimbari as tot face. Bani sa fie :))
Eu de pe la 53-54 kg le-am rabdat asa mai largute dar am zis ca nu are rost sa imi iau unele pe care o sa le port o luna ca oricum mai slabesc.
Dar acum a cam venit momentul :)) Luni- marti ma cantaresc si simt ca am mai slabit. Poate am ajuns chiar la 50.

OitaVesela 16 apr 2010 17:01:14

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 153936)

Un pachet pe zi....iti imaginezi...prin ce chin trec....imi este mai usor pt ca am treaba non-stop si nu mai am timp sa ma ai gandesc la ele:))

Eu fumez cam 7-10 pe zi, depinde daca stau acasa sau ies undeva. Daca ies la o cafea fumez mai multe ca intra bine :))
Dar ma gandesc ca o sa mai tai din ele. Unu la mana ca nu o sa am timp la servici, doi la mana ca o sa le vad la salariu :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:14:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO