forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3093)

Niculae Roxana 16 mai 2010 09:16:38

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 188777)
Roxi >:D< De cand nu te-am mai prins pe aici

Buna Ralu....miss u:-*>:D<Stiu:(..ce sa fac daca nu prea am acces la calc....u ce faci?

OitaVesela 16 mai 2010 09:18:35

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Da stiu care este situatia ta :( Lasa, noi te asteptam pana cand o sa fii la casuta ta. Toate se rezolva ai incredere.

Eu sunt cu mentinerea, incerc sa ma obisnuiesc si sa invat sa traiesc putin altfel. Mai usor era cu slabitul :))

Niculae Roxana 16 mai 2010 09:21:10

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 188790)
Da stiu care este situatia ta :( Lasa, noi te asteptam pana cand o sa fii la casuta ta. Toate se rezolva ai incredere.

Eu sunt cu mentinerea, incerc sa ma obisnuiesc si sa invat sa traiesc putin altfel. Mai usor era cu slabitul :))

Ce ma bucur pt tine ca ai reusit exact ce ti-ai propus..bv>:D<nu-mi fac probleme pt tine....te vei descurca de minune cu siguranta...off abia astept sa fiu la casuta mea.....:D:-*nu mai am chiar f mult....acum trece vara:DMersi pt ca ma asteptati:-*

Niculae Roxana 16 mai 2010 09:23:13

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Imi era frica ....ca nu voi putea face sport aici dar ma bucur ca am descoperit un fel de sala de sport in Herastrau....am acolo aparate aproape ca la o sala de fitness....azi fac pauza ca am o mare febra musculara de ieri

OitaVesela 16 mai 2010 09:25:11

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
De minune nu as spune. Dar saptamana asta oricum nu am fost multumita de mine cu mancatul si sportul. Asa ca nu o sa iau drept etalon.
Dar de azi o sa fac totul ca la carte si astept o saptamana sa vad rezultatele.
De dimineata nu am mai avut rabdare si m-am masurat. La picioare sunt la fel, in schimb am mai dat jos1 cm din talie, exact de unde nu aveam nevoie. :(
Asa ca o sa fac doar abdomene si ceva exercitii pentru brate si in rest numai pentru partea de jos a corpului.
Of.
Am mancat si cam multe dulciuri zilele astea :-s

Niculae Roxana 16 mai 2010 09:25:38

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
App....este si o bici in parc....singura problema este ca amortesti rau pe ea....este f...tareeee

OitaVesela 16 mai 2010 09:26:34

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 188794)
Imi era frica ....ca nu voi putea face sport aici dar ma bucur ca am descoperit un fel de sala de sport in Herastrau....am acolo aparate aproape ca la o sala de fitness....azi fac pauza ca am o mare febra musculara de ieri

:D Am mai auzit si eu de parcuri cu aparate. Trebuie sa caut si eu unul mai aproape de mine.
La fitness nici nu e bine sa faci zilnic pentru aceeasi grupa musculara. Ai nevoie de timp de refacere.

OitaVesela 16 mai 2010 09:27:32

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 188800)
App....este si o bici in parc....singura problema este ca amortesti rau pe ea....este f...tareeee

Eu am fundul tabacit la propriu de la bici :))
S-a intarit si asprit pielea si ma dau mereu cu crema:( Dar degeaba.

Niculae Roxana 16 mai 2010 09:28:35

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 188797)
De minune nu as spune. Dar saptamana asta oricum nu am fost multumita de mine cu mancatul si sportul. Asa ca nu o sa iau drept etalon.
Dar de azi o sa fac totul ca la carte si astept o saptamana sa vad rezultatele.
De dimineata nu am mai avut rabdare si m-am masurat. La picioare sunt la fel, in schimb am mai dat jos1 cm din talie, exact de unde nu aveam nevoie. :(
Asa ca o sa fac doar abdomene si ceva exercitii pentru brate si in rest numai pentru partea de jos a corpului.
Of.
Am mancat si cam multe dulciuri zilele astea :-s

Offf....imi imaginez ca e greu la mentinere pt ca automat trebuie sa papi mai multe calorii...si astea sa le strangi din alim sanatoase.....am incredere in tine ca vei putea sa gasesti un meniu potrivit pt mentinere...dar asta incet.....cu rabdare...:-*

Niculae Roxana 16 mai 2010 09:29:50

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 188803)
Eu am fundul tabacit la propriu de la bici :))
S-a intarit si asprit pielea si ma dau mereu cu crema:( Dar degeaba.

:))Te cred.....da sa vezi cum e aia din parc....in 10 min...incepi sa te fatai:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:26:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO