forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal steffany (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8700)

Alexandra Andreea 30 mar 2011 11:15:14

Re: Jurnal steffany
 
Buna Steffany!!! >:D< Vin si eu cu o raza de soare la tine in casutza! >:D< o zi minunata iti doresc! >:D< Si sa pui si un meniu! :D

porumbita 30 mar 2011 14:31:07

Re: Jurnal steffany
 
Bine te-am gasit Stef in casuta ta , am poposit si eu pe la tine sa iti urez bun venit in gasca slabutelor ...succes in ceea ce ti-ai propus ....pupici...

steffany 30 mar 2011 18:42:11

Re: Jurnal steffany
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 597700)
Bine te-am gasit Stef in casuta ta , am poposit si eu pe la tine sa iti urez bun venit in gasca slabutelor ...succes in ceea ce ti-ai propus ....pupici...

bine ai venit si multumesc pentru urarile de bine , la fel iti urez si tie si te mai astept pe la mine>:D<

steffany 30 mar 2011 23:23:17

Re: Jurnal steffany
 
fetelor tocmai imi descarc de pe net niste clase de zumba si maine vreau sa incep pentru ca am 3 saptamani de cand stagnez la 64.5 nici macar 100 de grame n-am dat jos. pe de o parte ma stresez , pe de alta ma gandesc ca sunt in concediu si deaia. acum sa vedem....

steffany 30 mar 2011 23:24:12

Re: Jurnal steffany
 
:-/sper din suflet sa ajung si eu slabuta pana la vara...

EveEve 31 mar 2011 00:15:30

Re: Jurnal steffany
 
Buna steffany>:D<Am indraznit sa vin si eu pe la tine prin casuta, ca tare ma bucur cand mai vad slabute din Spania!>:D<
Te felicit pentru kg date jos pana acum:-*:-*Deci au fost date jos doar renuntand la prajeli si bauturi carbogazoase??
Zumba e un program foarte tare!:DPlus ca nu te plictisesti facandu-l, ceea ce pt mine conteaza tare mult ca sa ma pot tine de un exercitiu;))Sigur o sa iti placa:D
Felicitari inca odata pentru kg pierdute, si stai linistita, perioada de stagnare o sa treaca ea(totusi sa speram ca nu e asta). Probabil este pentru ca, corpul tau era invatat sa fie mereu in miscare, in timp ce erai la servici, iar acum ia si el o pauza..;))Tu incepe sa faci Zumba si inca putin sport pe acasa, si in rest bucura-te de vacanta!!!>:D<
Te pup, si spor la treaba:-*:-*!

Alexandra Andreea 31 mar 2011 06:35:33

Re: Jurnal steffany
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 598803)
:-/sper din suflet sa ajung si eu slabuta pana la vara...

Buna dimineatza! >:D< Vin cu floricele pe la toate slabutzele harnice ca tine! ;;) :-*
http://img.kudika.ro/comunitate/phot.../2/4252991.jpg

Si eu am Zumba in comp, dar ma incurc in micari, si ma enerveaza ca nu am rabdare! :)) Eu sunt cu Turbo Jam si Tae-Bo! :x Spor la sport, si sa fii sigura ca vei fi o slabutza pana la vara! >:D<

Cu drag,
Ale';;)

steffany 31 mar 2011 09:49:42

Re: Jurnal steffany
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 598854)
Buna steffany>:D<Am indraznit sa vin si eu pe la tine prin casuta, ca tare ma bucur cand mai vad slabute din Spania!>:D<
Te felicit pentru kg date jos pana acum:-*:-*Deci au fost date jos doar renuntand la prajeli si bauturi carbogazoase??
Zumba e un program foarte tare!:DPlus ca nu te plictisesti facandu-l, ceea ce pt mine conteaza tare mult ca sa ma pot tine de un exercitiu;))Sigur o sa iti placa:D
Felicitari inca odata pentru kg pierdute, si stai linistita, perioada de stagnare o sa treaca ea(totusi sa speram ca nu e asta). Probabil este pentru ca, corpul tau era invatat sa fie mereu in miscare, in timp ce erai la servici, iar acum ia si el o pauza..;))Tu incepe sa faci Zumba si inca putin sport pe acasa, si in rest bucura-te de vacanta!!!>:D<
Te pup, si spor la treaba:-*:-*!

multumesc de vizita eve si eu ma bucur sa vorbesc cu fete plecate de acasa. fac aerobic de 2 luni si asta era pe langa lucru. am slabit 4 kile asa fara o dieta anume si nu pot sa tin o dieta anume din 2 motive : am partener care lucra greu si nu e la dieta asa ca nu pot sa-i dau numa salate si dealea, si celalalt e ca-mi place sa mananc:"> si sunt lucruri la ca nu vreau sa renunt , nu vreau sa traiesc frustrata ca mi-am taiat painea si alea alea pur si simplu mananc mult mai putin ca inainte. si ai dreptate de aerobic m-am cam plicti sper ca no sa se intample si cu zumba>:D<

steffany 31 mar 2011 09:51:26

Re: Jurnal steffany
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 598891)


Buna dimineatza! >:D< Vin cu floricele pe la toate slabutzele harnice ca tine! ;;) :-*
http://img.kudika.ro/comunitate/phot.../2/4252991.jpg

Si eu am Zumba in comp, dar ma incurc in micari, si ma enerveaza ca nu am rabdare! :)) Eu sunt cu Turbo Jam si Tae-Bo! :x Spor la sport, si sa fii sigura ca vei fi o slabutza pana la vara! >:D<

Cu drag,
Ale';;)

esti o scumpica ale , ersi mult de incurajari, azi ma apuc de zumba:D, mai tarziu va povestesc cum a fost:D. iti urez o zi frumoasa si insorita>:D<

happygirldiana 31 mar 2011 09:53:13

Re: Jurnal steffany
 
Buna Steffany>:D< si parintii mei tot in Spania sunt:(acum 2 ani am fost si eu acolo:)
pai daca te plictisesti de zumba,desi cred ca sunt slabe sansele,alternezi.faci azi zumba,maine start walking,poimaine un pic de Turbo Jam sau Tae bo si iar de la capat:D zic eu.adica eu asa fac cand ma plictisesc de un anumit program si nu imi impiedica slabirea:D sa ai spor!


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:08:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO