forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10118)

grasuta1961 16 ian 2014 09:06:00

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna dimineata si o zi reusita !!

rozica1965 16 ian 2014 20:03:05

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Vio,pai ce facusi????:-/ Intrasi cu noaptea in cap sa ma saluti......dar aici nu scrisasi nimic? Cum a fost dupa ziua de post? Oricum ar fi fost,nu conteaza,azi cred ca ai fost cuminte!!!!!!!:-*

vio ce doreste sa slabeasca 16 ian 2014 20:31:33

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1322493)
Vio,pai ce facusi????:-/ Intrasi cu noaptea in cap sa ma saluti......dar aici nu scrisasi nimic? Cum a fost dupa ziua de post? Oricum ar fi fost,nu conteaza,azi cred ca ai fost cuminte!!!!!!!:-*

Pai am fost !!! merci de vizita , Rozi !!!!
Am intrat la tine sa te salut dimineata si atat !!!!!
Nici la mine nu am intrat !!!!!
Am dat 100 de grame ...se pune la socoteala ????
Ma gandesc sa-mi afisez greutatea ......ce sa fac ???? Sperii fetele , zau asa !!!!!
Mai las o saptamana !!!!!
Mama mea are mai putin ca mine cu 5 kg!!!!!!!!
Auuuu , mor de frig !!! Dar de maine fac iar focul 3 zile aici ,la calculator !!!! Nu am centrala , am sobe separat pe camere . In veci nu -mi voi face centrala la banii mei !!!!
La mine las , ma duc putin la Rozi ,Mihaela si Mari ....Noapte buna tuturor !!!

rozica1965 16 ian 2014 20:34:36

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1322517)


Pai am fost !!! merci de vizita , Rozi !!!!
Am intrat la tine sa te salut dimineata si atat !!!!!
Nici la mine nu am intrat !!!!!
Am dat 100 de grame ...se pune la socoteala ????
Ma gandesc sa-mi afisez greutatea ......ce sa fac ???? Sperii fetele , zau asa !!!!!
Mai las o saptamana !!!!!
Mama mea are mai putin ca mine cu 5 kg!!!!!!!!
Auuuu , mor de frig !!! Dar de maine fac iar focul 3 zile aici ,la calculator !!!! Nu am centrala , am sobe separat pe camere . In veci nu -mi voi face centrala la banii mei !!!!
La mine las , ma duc putin la Rozi ,Mihaela si Mari ....Noapte buna tuturor !!!

Bey....pai asta si zisai......ca ma salutasi doar pe mine si la tine nu scrisasi nimic!:P
Suta de grame se puneeeeeee!!!!!!!!!! Cum sa nu? Mai ales dupa o zi de post........Bravo!!!!!!!!!!! Inseamna ca nu te-ai indopat cu paine si cartofi!!!!!! Bravo,bravo,bravoooooo!!!!!!!!!!:-*:-*

rozica1965 16 ian 2014 20:35:23

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Despre ticker......tu hotarasti cand il afisezi,nu te obliga nimeni!:D

vio ce doreste sa slabeasca 16 ian 2014 20:44:18

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1322521)

Bey....pai asta si zisai......ca ma salutasi doar pe mine si la tine nu scrisasi nimic!:P
Suta de grame se puneeeeeee!!!!!!!!!! Cum sa nu? Mai ales dupa o zi de post........Bravo!!!!!!!!!!! Inseamna ca nu te-ai indopat cu paine si cartofi!!!!!! Bravo,bravo,bravoooooo!!!!!!!!!!:-*:-*

Cartofii sunt o raritate la mine !!!!! din an in pasti daca fac prajiti cand ma mai roaga ai mei sau o tocanita ....altfel nu gatesc !!! Mai mancam copti in coaja !!!!! Aia sunt zic eu, buni !!!

rozica1965 16 ian 2014 20:48:42

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1322525)


Cartofii sunt o raritate la mine !!!!! din an in pasti daca fac prajiti cand ma mai roaga ai mei sau o tocanita ....altfel nu gatesc !!! Mai mancam copti in coaja !!!!! Aia sunt zic eu, buni !!!

:)):)):)):))
Si ai mei vad cartofi din joi in Paste!!!!!:)):))Mai cumpar cand ii fac ciorbe lui fi-miu,ca el vrea cartofi si fidea in orice ciorba......chiar si de perisoare!!!!:)):)):))Shushuman si asta!:)):))
Rar fac prajiti sau tocanita......sau piure!:))E bine ca tine si el la silueta,ca altfel ma teroriza cu cartofii prajiti!:))

valeriaheres 17 ian 2014 09:32:09

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1322517)


Pai am fost !!! merci de vizita , Rozi !!!!
Am intrat la tine sa te salut dimineata si atat !!!!!
Nici la mine nu am intrat !!!!!
Am dat 100 de grame ...se pune la socoteala ????
Ma gandesc sa-mi afisez greutatea ......ce sa fac ???? Sperii fetele , zau asa !!!!!
Mai las o saptamana !!!!!
Mama mea are mai putin ca mine cu 5 kg!!!!!!!!
Auuuu , mor de frig !!! Dar de maine fac iar focul 3 zile aici ,la calculator !!!! Nu am centrala , am sobe separat pe camere . In veci nu -mi voi face centrala la banii mei !!!!
La mine las , ma duc putin la Rozi ,Mihaela si Mari ....Noapte buna tuturor !!!

Servus draga Vio! pai suta aia este foarte importanta ...
deci nu are de ce sa-ti fie teama de speriatul fetelor, in definitiv sunt kilele tale nu ale lor, si apoi draga mea hai sa vedem realitatea...noi am slabit si ne-am falit cu kg putine:)) si apoi cum am luat in greutate ne-am dat la fund:Dnu am mai zis nimic....deci noi draga mea suntem constiente ca daca am slabit cu greu si eforturi mari sa zicem 10 kg, si dupa o perioada nu am mai tinut corect dieta si am mancat si aia si aia, kilogramele se depun pe noi dublu sau dublu jumate, asta este LEGE!!! mai ales la dieta Dukan dupa cum am citit musai sa fim ferme si sa stam pe pozitie cu toata forta noastra...ia aminte ca Dumnezeu ne iarta si este ingaduitor cu noi, dar nenea DUKAN NU IARTA, nu face niciun compromis:D
Sper ca nu te-am toroit la cap cu atatea cuvinte si astept sa fi tu insuti optimista si sa privesti cu curaj inainte(valabil si pentru mine:D)
Te imbratisez cu drag si pe curand!!!:-*>:D<

vio ce doreste sa slabeasca 17 ian 2014 11:16:31

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1322631)
Servus draga Vio! pai suta aia este foarte importanta ...
deci nu are de ce sa-ti fie teama de speriatul fetelor, in definitiv sunt kilele tale nu ale lor, si apoi draga mea hai sa vedem realitatea...noi am slabit si ne-am falit cu kg putine:)) si apoi cum am luat in greutate ne-am dat la fund:Dnu am mai zis nimic....deci noi draga mea suntem constiente ca daca am slabit cu greu si eforturi mari sa zicem 10 kg, si dupa o perioada nu am mai tinut corect dieta si am mancat si aia si aia, kilogramele se depun pe noi dublu sau dublu jumate, asta este LEGE!!! mai ales la dieta Dukan dupa cum am citit musai sa fim ferme si sa stam pe pozitie cu toata forta noastra...ia aminte ca Dumnezeu ne iarta si este ingaduitor cu noi, dar nenea DUKAN NU IARTA, nu face niciun compromis:D
Sper ca nu te-am toroit la cap cu atatea cuvinte si astept sa fi tu insuti optimista si sa privesti cu curaj inainte(valabil si pentru mine:D)
Te imbratisez cu drag si pe curand!!!:-*>:D<

Merci de vizita , draga Vali !!!
Ai intru totul dreptate !!!
Dar cum sa ne mai descarcam si noi ?????
Te imbratisez cu drag si eu !!!!! Poate ne mai intalnim prin casutele noastre !!!! Ok??

vio ce doreste sa slabeasca 18 ian 2014 11:00:46

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna jurnal , buna fetele !!!
Zi de sambata cu multa treaba ....
Nu modific tikerul ..ca m-am blocat ! Ori cantarul s-a stricat !!!!!!
O zi frumoasa tuturor vizitatoarelor mele !!!!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:32:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO