forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10118)

vio ce doreste sa slabeasca 31 ian 2014 10:29:51

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1324229)
Vio......e w/e........si nu ai aparut!:(:(
Nu inteleg ceva........cand intri pe fb nu ingheti?:D:D

Pai nu inghet ca-s pe telefonul sotului meu !!!!!!!!!!!! Si pe slabute nu pot intra de acolo .....A venit baiatul acasa si deacum am timp seara sa mai intru cateva zile .....voi scrie cat voi putea mesaje private ......sunt cam urmarita .....nu stiu cand ,dar mi se fac aluzii .....imi voi schimba contul de aici ,tot ce tine de depistarea mea ....si mai apoi cred ca voi inchide definitiv Facebook -ul meu !!!!!!!! Am intrat intr-un razboi monstruos .........!!!!!! Cineva si-a aratat coltii si pentru mine pana la urma ....dar sper sa fie ULTIMII colti !!!!!!!!!!! Urati-mi bafta !!!!!! Am ajuns sa didcut si cu un profesor -avocat de la Targu Mures !!!!! Stirile de la ora 5 sunt nimic pe langa ce am tras eu zilele astea si pentru ce urmeaza ! inca nu stiu cine imi e prieten dar dusmanii au inceput sa-si scoata coltii !!!!!!!Va doresc zile frumoase ...dietetice .....liniste si pace sa aveti ....vin si eu din urma ....!!!!!! Acum nu mai tin dieta ca nici de mancat nu pot sa manac ....de nervi tot ce mananc vomit ....negru vomit ....! In ultimele 3 zile azi e prima cand am zambit si eu un pic !!!!Copii ma fac sa zambesc ,si am noroc de sustinerea sotului !!!! Pe parinti nu-i implic ca au inima slaba .....o concluzie si atat ..........RAUTATEA EXISTA !!!!!

grasuta1961 31 ian 2014 17:33:08

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Draga ,Vio ,imi pare rau sa aud ca ai probleme.Sincer imi pare tare rau.Tot ce-ti doresc e sa te linistesti si ti-am mai spus eu tie,nu mai baga in seama toate rautatile.Capul sus ! Te pup !:-*

marilo 31 ian 2014 20:46:33

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Voi ce tare ma sperii! Ce poate fi asa de rau cu tine? Nu stiu cum sa faci dar iti distrugi sanatatea asa. Imi pare rau de ce aud. Astept vesti mai bune >:D<:-*>:D<:-*

rozica1965 31 ian 2014 23:22:58

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1325443)

Pai nu inghet ca-s pe telefonul sotului meu !!!!!!!!!!!! Si pe slabute nu pot intra de acolo .....A venit baiatul acasa si deacum am timp seara sa mai intru cateva zile .....voi scrie cat voi putea mesaje private ......sunt cam urmarita .....nu stiu cand ,dar mi se fac aluzii .....imi voi schimba contul de aici ,tot ce tine de depistarea mea ....si mai apoi cred ca voi inchide definitiv Facebook -ul meu !!!!!!!! Am intrat intr-un razboi monstruos .........!!!!!! Cineva si-a aratat coltii si pentru mine pana la urma ....dar sper sa fie ULTIMII colti !!!!!!!!!!! Urati-mi bafta !!!!!! Am ajuns sa didcut si cu un profesor -avocat de la Targu Mures !!!!! Stirile de la ora 5 sunt nimic pe langa ce am tras eu zilele astea si pentru ce urmeaza ! inca nu stiu cine imi e prieten dar dusmanii au inceput sa-si scoata coltii !!!!!!!Va doresc zile frumoase ...dietetice .....liniste si pace sa aveti ....vin si eu din urma ....!!!!!! Acum nu mai tin dieta ca nici de mancat nu pot sa manac ....de nervi tot ce mananc vomit ....negru vomit ....! In ultimele 3 zile azi e prima cand am zambit si eu un pic !!!!Copii ma fac sa zambesc ,si am noroc de sustinerea sotului !!!! Pe parinti nu-i implic ca au inima slaba .....o concluzie si atat ..........RAUTATEA EXISTA !!!!!

Wow!!!!!!! Ce e acolo,la voi,MAFIA SICILIANA????:-o:-ox-(x-( Doamne fereste!!!!!!!!!:-o:-o:-o

vio ce doreste sa slabeasca 01 feb 2014 15:54:09

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1325578)


Wow!!!!!!! Ce e acolo,la voi,MAFIA SICILIANA????:-o:-ox-(x-( Doamne fereste!!!!!!!!!:-o:-o:-o

Mai rau !!!! Dar cred ca e inceputul sfarsitului ! Nu vroiam sa fiu eu ce care va razbuna pe altii dar trebuia cineva sa inceapa ! Totul a inceput de la un proces castigat de sotul meu , castig ce l-a incomodat mult pe un anume ,,sacal '' si acum cauta sa se razbune pe toate caile fara scrupule ! Si exact ca in filme , nu -l ataca pe sotul meu ci pe mine ! Si totul se intampla la serviciu ! Hartuire profesionala , santaj , minciuni ,legi intelese gresit sau nici macar nu se complica nimeni sa le inteleaga ! Si suferim ca niste prosti pentru ca nu avem unde ne duce ....sau nici nu am incercat ....nu vrem sa ne dam batuti !!!!! Va puup ,dragele mele , ca m-ati vizitat !!!!!!

valeriaheres 01 feb 2014 17:15:42

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1325670)


Mai rau !!!! Dar cred ca e inceputul sfarsitului ! Nu vroiam sa fiu eu ce care va razbuna pe altii dar trebuia cineva sa inceapa ! Totul a inceput de la un proces castigat de sotul meu , castig ce l-a incomodat mult pe un anume ,,sacal '' si acum cauta sa se razbune pe toate caile fara scrupule ! Si exact ca in filme , nu -l ataca pe sotul meu ci pe mine ! Si totul se intampla la serviciu ! Hartuire profesionala , santaj , minciuni ,legi intelese gresit sau nici macar nu se complica nimeni sa le inteleaga ! Si suferim ca niste prosti pentru ca nu avem unde ne duce ....sau nici nu am incercat ....nu vrem sa ne dam batuti !!!!! Va puup ,dragele mele , ca m-ati vizitat !!!!!!

Offf!!! draga mea Vio imi pare rau ca ai atatea necazuri, sper sa ti le rezolvi si grijile sa ti se diminueze.
Cat despre rau , intradevar rautatea persita din ce in ce mai mult. Din pacate necinstea este un fenomen larg răspândit, care din pacate aduce o mare mahnire asupra multora. Tu insa ramai cu credinta in Dumnezeu si prin rugaciune iti vei alina suferinta...iti doresc un sfarsit de saptamana linistit.:-*>:D<


vio ce doreste sa slabeasca 23 feb 2014 19:01:08

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Indila - Dernière Danse (Clip Officiel) - YouTube

rozica1965 23 feb 2014 20:06:34

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1332273)

Superb!!!!!!!!!!!!!:-*:-*

marilo 23 feb 2014 20:13:09

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
>:d<>:d<>:d<:-*:-*
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1332273)


marilo 28 feb 2014 12:24:01

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=209


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:46:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO