forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10118)

lonely 08 mar 2012 12:12:08

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
La Multi Ani mamica frumoasa !!!! >:D< :-* >:D<
Mai primesti oi ratacite in casuta ta? C-am cam ratacit drumul. Dar trebuie sa-mi revin. A cam durat 2 luni si ceva dar TREBUIE!!!
Iti urez o primavara minunata, plina de caldura sufleteasca, de impliniri pe toate planurile si mai ales sa slabesti sanatos :-* >:D< :-*

vera37 08 mar 2012 14:21:02

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
la multi ani, vio! petrecere frumoasa :-*>:D<
http://www.elegantgift.ro/img/flower...cd2c726a4d.jpg

valeriaheres 10 mar 2012 18:52:56

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna seara Vio, astept cu nerabdare vesti de la tine si crede-ma vreau sa fie foarte bune!!!!!!! ce zici cand mi le dai ? pana atunci iti las gandul meu bun si pe curand draga mea!:-*>:D<

valeriaheres 12 mar 2012 08:07:32

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna dimineata Vio! pai sigur ca sunt atat de aspra pentru ca asta este adevarul,,,trebuie sa fim atente ce bagam in gura nu sa ne gandim numai la ce ne place...visam sa slabim dar nu facem nimic sa se sdevereasca acest lucru...asa am gasit cuvintele la acel moment de suparare pe mine...deci trebuie sa ma pun pe treaba ca nu se mai poate, este exlus ca sa tin 10 zile dieta si apoi sa ma ghiftiesc cu toate interzisele...te imbratisez cu drag si pe curand draga mea!:-*>:D<

valeriaheres 13 mar 2012 19:30:50

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna seara Vio! cum te descurci cu dieta? eu mi-am intrat in ritm si acum nu ma mai opresc o buna bucata de timp.Am inceput activitatea dar nu in plin, insa este frig in hotel si mai iesim afara sa ne incalzim...astept vesti de la tine cat de curand! :-*>:D<

vio ce doreste sa slabeasca 14 mar 2012 20:59:43

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna seara ,intru din ce in ce mai greu pe aici ...se ivesc fel de fel de probleme care primeaza si ma las pe mine pe ultimul loc....cu dieta cum stau?...postesc deoacamdata si nu mai pot tine si dieta si post ,nu le pot combina zilnic,mai e si timpul foarte aglomerat ,stresul de zi cu zi ,abia astept sa se faca vara ,vreme mai buna sa pot face activitate pe afara si sa alerg .....sa iasa legumele la mine in gradina......cu banii stau cam rau ....dar nu disper ....mi-e gandul mereu la un vis ascuns al meu ,macar pana implinesc 40 de ani sa-mi modelez un pic corpul si sa-mi fac o tinuta noua pentru ziua mea de nastere .
Multumesc draga Valeria de vizita ,si abia astept sa intru in ritm cu tine .Te imbratisez cu mult drag si iti doresc mult noroc in ceea ce faci !

valeriaheres 18 mar 2012 08:19:16

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna dimineata Vio!...draga mea multumesc mult pentru tot ce-mi doresti!...te simt cam abatuta si nu ma insel...Vio toate avem probleme, cine zice ca nu are ,,,minte!...Sa stii ac eu am inceput sa ma simt foarte bine aici pe sait cu manuta asta de fet cu care vorbesc, as discuta cu toate dar nu se poate.
Draga mea pana se fac legumele la tine in gradina mai dureaza , dar salata verde sigur iasa mai devreme si eu zic sa te arunci pe ea din prima. pe mine ma satura si o mananc zilnic.
Te imbratisez cu mult drag si abia astept sa mai vorbim.Pe curand !

vera37 18 mar 2012 10:45:17

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
neatza vio! ce mai faci? cum mai esti? :-*>:D<
sa ai o zi frumoasa :-*:-*

rozica1965 18 mar 2012 13:04:27

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Vio draga,de ce intri asa de rar? Muncesti in gradina?:-/ Te asteptam cu vesti noi!:-*

vio ce doreste sa slabeasca 18 mar 2012 17:54:21

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna ,Valeria,Rozica ,Veruta !
NU ,inca nu am inceput treaba pe gradina ,am mult de lucru la serviciu si ma termina ,ajung seara la 5 si am multe treburi pe cap si cum am spus ma las pe mine ultima ...imi pare bine ca pot posti macar si sunt multumita !
Vreau de maine sa intru mai des ,e si mai caldut in camera cu pc-ul si nu o pati nimeni nimic de am sa stau si eu juma'de ora cu voi .....
Va iubesc pe toate si va admir ,o spun pentru a mia oara dar nu e deajuns ......!
Multumesc ca ati trecut pe la mine ....!


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:10:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO