forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10118)

rozica1965 15 sep 2011 20:40:06

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Vio,am verificat...suntem prietene,deci imi poti vedea toate pozele....deci dupa ce apesi pe numele meu,tragi pagina in jos si in dreapta sunt pozele.Vizionare placuta....:D

vio ce doreste sa slabeasca 16 sep 2011 22:16:42

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Multa treaba dom'le,multa ,cand sa mai am timp si de mine?Imi scriu meniul pe hartie si -l voi trece duminica,,sunt f.obosita,activitatea de la serviciu si de acasa nu m-a lasat sa fac sportul obisnuit,sunt mult prea extenuata ,nici mancare nu-mi trebuie....mai am putin si inghit calculatorul(casc de mama focului)! Noapte buna fetelor ce ma viziteaza va salut pe cele ce nu am mai raspuns,cred ca duminica ma voi dedica mai mult .Oricum cred ca perioada de acomodare a cam trecut,am comandat o carte ce am vazut si la fete ca au facut-o din care ma voi inspira pentru o dieta mai serioasa nu ca si ce am practicat pana acum,zic ca a fost acomodarea ,cu toate ale ei.Hai pa,pa,un sf. de sapt . linistit si pt.cele ce se vor cantari luni (cred ca si eu imi voi muta ziua de cantar) va doresc cantar-(fulg)usor.[*141*][*141*][*141*][*141*]

Animis23 16 sep 2011 22:19:48

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 792602)
Multa treaba dom'le,multa ,cand sa mai am timp si de mine?Imi scriu meniul pe hartie si -l voi trece duminica,,sunt f.obosita,activitatea de la serviciu si de acasa nu m-a lasat sa fac sportul obisnuit,sunt mult prea extenuata ,nici mancare nu-mi trebuie....mai am putin si inghit calculatorul(casc de mama focului)! Noapte buna fetelor ce ma viziteaza va salut pe cele ce nu am mai raspuns,cred ca duminica ma voi dedica mai mult .Oricum cred ca perioada de acomodare a cam trecut,am comandat o carte ce am vazut si la fete ca au facut-o din care ma voi inspira pentru o dieta mai serioasa nu ca si ce am practicat pana acum,zic ca a fost acomodarea ,cu toate ale ei.Hai pa,pa,un sf. de sapt . linistit si pt.cele ce se vor cantari luni (cred ca si eu imi voi muta ziua de cantar) va doresc cantar-(fulg)usor.[*141*][*141*][*141*][*141*]

Multumim de urari. Sa speram ca te mai eliberezi, nu e bine sa fii obosita si prea ocupata tot timpul!

Cand vrei sa iti muti ziua de cantar? Ce carte? Pupici!

mihaella 17 sep 2011 06:43:36

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 789251)
Maine nu ma astept la mare reusita,am avut ceva impedimente si nu ma voi lauda cu mare lucru,dar cum am spus si un gram conteaza,important e ca ,,vreau''.Imi doresc ca urmatoarea saptamana sa devin o serioasa.....cantar usor tuturor ce ma viziteaza....pupici si imbratisari,noapte buna!!!!!!!

buna vio,
vad ca ai pierdut un kilogram,bravo:x>:D<
eu am lipsit cateva zile,dar recuperez ce ati facut pe aici.
week-end placut:-*

vera37 17 sep 2011 07:27:44

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
neatza vio! un w/e linistit sa ai>:D<>:D<

vio ce doreste sa slabeasca 20 sep 2011 10:04:49

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Azi am primit cartea cu regimul dukan imi fac planuri de mers la market,sa ma aprovizionez,sa gasesc si tarate de ovaz ,pare a fi usor de tinut,mai ales ca m-am invatat si cu multa apa si daca vointa e mare sper sa am rezultate ,ma impac cu ideea ca pana acum a fost acomodarea,sa vad cand dau startul.......pana atunci continui cu de la mine citire ,regim fara dulciuri,paine,sucuri....cu multe legume,fructe si apa multa pe lanaga si ceva mai satios...hai pa!pa! Felicitari fetelor de la cantarul de ieri,...ador ,,slabutele''-succceeesss!!!!!

nicoleta100 20 sep 2011 13:05:50

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 796055)
Azi am primit cartea cu regimul dukan imi fac planuri de mers la market,sa ma aprovizionez,sa gasesc si tarate de ovaz ,pare a fi usor de tinut,mai ales ca m-am invatat si cu multa apa si daca vointa e mare sper sa am rezultate ,ma impac cu ideea ca pana acum a fost acomodarea,sa vad cand dau startul.......pana atunci continui cu de la mine citire ,regim fara dulciuri,paine,sucuri....cu multe legume,fructe si apa multa pe lanaga si ceva mai satios...hai pa!pa! Felicitari fetelor de la cantarul de ieri,...ador ,,slabutele''-succceeesss!!!!!

salutare!!!
multa bafta cu noua dieta!!!>:D<>:D<>:D<

Animis23 20 sep 2011 13:06:03

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Spor la treaba, sa fie cu noroc Dukan asta!

Vuvuzela 20 sep 2011 13:18:17

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna, Vio! Vad ca ai reusit sa scapi de 3kg. Felicitari si succes pe mai departe!

vio ce doreste sa slabeasca 20 sep 2011 16:35:28

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 796323)
Buna, Vio! Vad ca ai reusit sa scapi de 3kg. Felicitari si succes pe mai departe!

Succes si tie si -ti tin pumnii pentru luni!


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:52:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO