forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10118)

mihaella 12 sep 2011 08:12:06

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Buna dimi:x
ce faci?cum merge dieta??hai ca se poate.eu am reusit sa deblochez cantarul:D
multe kilograme in minus:-*

Animis23 12 sep 2011 22:46:02

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Felicitari pentru scadere, Vio, la cat mai multe kg in minus pe viitor! Ce mai faci?

vio ce doreste sa slabeasca 13 sep 2011 21:25:09

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Maine nu ma astept la mare reusita,am avut ceva impedimente si nu ma voi lauda cu mare lucru,dar cum am spus si un gram conteaza,important e ca ,,vreau''.Imi doresc ca urmatoarea saptamana sa devin o serioasa.....cantar usor tuturor ce ma viziteaza....pupici si imbratisari,noapte buna!!!!!!!

Animis23 13 sep 2011 21:35:54

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 789251)
Maine nu ma astept la mare reusita,am avut ceva impedimente si nu ma voi lauda cu mare lucru,dar cum am spus si un gram conteaza,important e ca ,,vreau''.Imi doresc ca urmatoarea saptamana sa devin o serioasa.....cantar usor tuturor ce ma viziteaza....pupici si imbratisari,noapte buna!!!!!!!

Ziua ta de cantar e miercurea?

rozica1965 13 sep 2011 21:48:10

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Vio,am trecut sa te salut si sa iti urez cantar usor...:-*>:D<

vio ce doreste sa slabeasca 14 sep 2011 09:11:33

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 789251)
Maine nu ma astept la mare reusita,am avut ceva impedimente si nu ma voi lauda cu mare lucru,dar cum am spus si un gram conteaza,important e ca ,,vreau''.Imi doresc ca urmatoarea saptamana sa devin o serioasa.....cantar usor tuturor ce ma viziteaza....pupici si imbratisari,noapte buna!!!!!!!

Da,eram sigura ,abia 1kg si ceva,dar cu sutele de grame nu am precizie, voi merge tot timpul pe intreg,de azi intensific activitatea fizica,pun totul pe seama a catorva zile de suferinta ,ca tare sunt sensibila ,pe cat de marisoara sunt.......hai succes!

lonely 14 sep 2011 10:31:28

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 789629)
Da,eram sigura ,abia 1kg si ceva,dar cu sutele de grame nu am precizie, voi merge tot timpul pe intreg,de azi intensific activitatea fizica,pun totul pe seama a catorva zile de suferinta ,ca tare sunt sensibila ,pe cat de marisoara sunt.......hai succes!

Cum "abia" 1 kg si ceva?????
Pai eu in a doua saptamana am dat 500 grame jos. Si-s fericita si pentru alea. Asa ca fii bucuroasa ca s-a mai dus ceva din greutate.
Felicitari >:D< Ia sa vezi tu ce repede ajungi slabuta :) O sa alerg sa te ajung din urma :)

Animis23 14 sep 2011 10:38:35

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 789629)
Da,eram sigura ,abia 1kg si ceva,dar cu sutele de grame nu am precizie, voi merge tot timpul pe intreg,de azi intensific activitatea fizica,pun totul pe seama a catorva zile de suferinta ,ca tare sunt sensibila ,pe cat de marisoara sunt.......hai succes!

E foarte bine! Esti nebuna? "abia 1 kg si ceva". Si ceva-ul ala conteaza :)) Eu numai in "Ceva" slabesc, si tare bine-mi pare :))

vera37 14 sep 2011 10:49:13

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
buna vio! e fff bine 1 kg/ saptamana, asa e normal si sanatos sa slabesti, ai sa vezi ca ajungi la un moment dat cand o sa te bucuri si pt 100 gr slabite:):)
o zi buna fara tentatii

vio ce doreste sa slabeasca 14 sep 2011 11:13:47

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 789768)
Cum "abia" 1 kg si ceva?????
Pai eu in a doua saptamana am dat 500 grame jos. Si-s fericita si pentru alea. Asa ca fii bucuroasa ca s-a mai dus ceva din greutate.
Felicitari >:D< Ia sa vezi tu ce repede ajungi slabuta :) O sa alerg sa te ajung din urma :)

Ei,la greutatea mea se zice ca in primele sapt. se poate slabi mai mult ,era mai mult o scuza decat o dezamagire,vezi eu sunt bucuroasa ca ma simt bine ,aveam dureri de ficat,pe care le-am indepartat de doua sapt.incoace si mai cred ca greutatea nu conteaza tare mult cat cum te vezi tu ,eu ma vad bine acum!!!!!! si ma simt chiar mai usoara.


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:19:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO