forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Un ras_cristalin mai suplu (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=991)

ras_cristalin 21 aug 2009 15:07:55

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Adella si Chagrin, :-*:-* pentru amandoua!

[*28*] Cucu.... Bau !

Sunt foarte obosita... am ajuns acasa cu o intarziere de doua ore fata de obicei. Trebuie sa dau o fuga pe la banca si apoi ma pot odihni... putin. Chiar putin, ca pe la 6 tre' sa ma intalnesc cu cineva.
Mi-e rau de oboseala, nu mai am chef de nicio mancare. As dormi pana maine, daca as putea. Am numai 300 de cal pana acum, sa vad ce mananc diseara.
Ma duc la banca, poate putina plimbare o sa ma invioreze.

ras_cristalin 21 aug 2009 18:42:07

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Am fost la banca, n-am dormit. Am facut 13 min Leg Magic si 18 min Tae Bo. E nebun Billy cum-il-cheama... ce repede se misca!
Ma duc sa ma plimb pe-afara. Va pup

meapasarica 21 aug 2009 18:43:19

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 20471)
Adella si Chagrin, :-*:-* pentru amandoua!

[*28*] Cucu.... Bau !

Sunt foarte obosita... am ajuns acasa cu o intarziere de doua ore fata de obicei. Trebuie sa dau o fuga pe la banca si apoi ma pot odihni... putin. Chiar putin, ca pe la 6 tre' sa ma intalnesc cu cineva.
Mi-e rau de oboseala, nu mai am chef de nicio mancare. As dormi pana maine, daca as putea. Am numai 300 de cal pana acum, sa vad ce mananc diseara.
Ma duc la banca, poate putina plimbare o sa ma invioreze.

Wow, doar atat de putin...ai grija ca nu e bine sa te infometezi (asta stiii si tu), dar corpul nu mai reactioneaza atunci cand incepi sa nu ii mai dai mancare, din contra, isi face provizii, in loc sa le consume...tre sa ai grija de tine>:D<>:D<>:D<

ras_cristalin 21 aug 2009 21:30:32

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Vin de la Festivalul Medieval de la Cetatea de Scaun. Frumos pe acolo :) as merge si maine. Insa am pacatuit cu 1/3 dintr-un kurtos mic. Partea buna e ca am urcat vreo 200-300 de scari (niciodata nu reusesc sa le numar) si am mers pe jos si inapoi, ritm alert.
Sunt trista, totusi :( mi-e dor de puiutu meu. Nu prea mai am chef de nimic... ma duc in pat. [*doarme*]

mishutza 21 aug 2009 21:38:35

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Hei,am urcat si eu scarile alea,odata doar.
Frumos,data viitoare sa il saluti pe Stefan si pe calul lui din partea mea.:">

ras_cristalin 21 aug 2009 22:07:34

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 20566)
Wow, doar atat de putin...ai grija ca nu e bine sa te infometezi (asta stiii si tu), dar corpul nu mai reactioneaza atunci cand incepi sa nu ii mai dai mancare, din contra, isi face provizii, in loc sa le consume...tre sa ai grija de tine>:D<>:D<>:D<

Am vazut lucrul asta spus de mai multe ori pe forum, o sa am grija. :) >:D<

Citat:

Hei,am urcat si eu scarile alea,odata doar.
Frumos,data viitoare sa il saluti pe Stefan si pe calul lui din partea mea.
Pe cal nu-l salut, nu stiu sa vorbesc cu caii. Dar pe Fane il salut, nicio problema :))

Noapte buna, fetele mele slabe!

mishutza 21 aug 2009 22:11:20

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Noapte buna Cristalinule,sa dormi bine.

ras_cristalin 22 aug 2009 06:25:18

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Multumesc, Mishutza, chiar am dormit bine.
Mi-a revenit optimismul, ca dupa orice somn bun. Ma duc si azi la munca, sa mai fac niste banuti, si dupa-amiaza, dupa ce ma odihnesc... abia astept sa mai fac sport, sa transpir ca un purcelus. Ca sa nu mai spun ca abia astept ziua de luni, sa vad ce zice cantarul :)) Parca vad ca nu zice nimic diferit, ca il trantesc de nu se vede.

"Suavemente, besameeee.... " ... in pasi de dans, Ras_Cristalin va saluta din mers!! :-h

Neata buna tuturor! ~o)

meapasarica 22 aug 2009 08:07:17

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 20627)
Multumesc, Mishutza, chiar am dormit bine.
Mi-a revenit optimismul, ca dupa orice somn bun. Ma duc si azi la munca, sa mai fac niste banuti, si dupa-amiaza, dupa ce ma odihnesc... abia astept sa mai fac sport, sa transpir ca un purcelus. Ca sa nu mai spun ca abia astept ziua de luni, sa vad ce zice cantarul :)) Parca vad ca nu zice nimic diferit, ca il trantesc de nu se vede.

"Suavemente, besameeee.... " ... in pasi de dans, Ras_Cristalin va saluta din mers!! :-h

Neata buna tuturor! ~o)

Neaza neatza si spor la munca...[*8*]

dienusha 22 aug 2009 10:28:33

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Neataaa!! spor la munca harnicutzo :) ma bucur ca esti mai optimista azi!


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:17:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO