forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Un ras_cristalin mai suplu (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=991)

ras_cristalin 19 aug 2009 21:02:14

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Vizita la dentist de azi m-a facut sa pierd 3 puncte la concurs! :))
N-am mai reusit sa mananc si cina, asa ca am ramas cu 501 calorii pe ziua de azi.
Vestea buna e ca mai sunt 3 maselute bolnavioare si ca luni, marti saptamana viitoare o sa am o gurita sanatoasa si fericita. Dupa aia trecem la detartraj si sablare >:) :))
Bine ca m-am apucat de reparat dintii... sunt mai mandra de chestia asta decat de faptul ca am slabit. Ma tem rau de dentist... tre' sa vad cum fac sa imi invat copiii sa mearga des la controale la dentist, ca eu am dat-o in bara.
Daca pana la jumatatea lui septembrie ma vad cu 4 kg mai slabuta, ma iau in brate si toata ma pup :)) Ciudat e ca nu mi se pare greu. Fiecare dieta de pana acum a sfarsit tragic, insa acum nici nu simt ca-s la regim. Simt doar o energie si o vointa, o bucurie ca mananc cum trebuie... si asta in proportie de 80% datorita forumului, deci datorita voua, fetelor :)

ras_cristalin 20 aug 2009 06:25:31

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Neata!
Brrr, urat am mai visat. Nu-i nimic, a inceput inca o zi frumoasa in care o sa mananc frumos si sanatos. La dentist nu mai merg pana lunea viitoare, lucruri neplacute nu mai am de facut... numai un trai si-o viata de acum.
~o) ia de bea, rasule cristalin... meriti !

nicol30 20 aug 2009 07:30:18

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 20060)
Vizita la dentist de azi m-a facut sa pierd 3 puncte la concurs! :))
Fiecare dieta de pana acum a sfarsit tragic, insa acum nici nu simt ca-s la regim. Simt doar o energie si o vointa, o bucurie ca mananc cum trebuie... si asta in proportie de 80% datorita forumului, deci datorita voua, fetelor :)

Si mie mi se pare tot la fel, eu ma gandesc ca e de vina e si acest forum care ne ajuta...daca eram pana acum singura renuntam de mult...>:) >:) >:) ...nu te poate intelege nimeni cu adevarat decat cel care trece / a trecut prin ceva asemanator...eu asta cred

Ce bine ma simt aici....si acum....:)) :)) :))

Adella 20 aug 2009 09:14:54

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Neatza Ras-Cristalinule:P
Ms de cicolata:>
Nah si de la mine o cafelutza dulce>:D<>:D<>:D<
http://monicellu.files.wordpress.com/2008/02/cafea.jpg

ras_cristalin 20 aug 2009 14:03:03

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Mmm, ce buna-i cafeaua de la Adella... :X
Incantata de gustul asta bun, ma arunc in pat si incet incet... (:| adooorm

p.s. sa nu uit sa trec diseara in meniu un pahar de suc natural si un baton de musli la micul dejun. imediat dupa ce le aproba Slabuta noastra

nicol30 20 aug 2009 18:19:37

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
ai reusit ?

ras_cristalin 20 aug 2009 19:45:18

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 20264)
ai reusit ?

Da, am reusit, multumesc. Trebuie doar sa aprobe Slabuta reteta si o trec in meniu.

ras_cristalin 20 aug 2009 21:37:05

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Sa ma pup ca am fost tare cuminte azi. Am papat bine, am facut sport, am facut masajul zilnic... Ce bine ma simt ! :)
Ma duc la nani impacata cu mine.
De puiu' meu mi-e tare dor, nu l-am mai vazut de pe 25 iunie, cand am venit acasa in vacanta. Parca nu mai trec zilele odata sa ma intorc la facultate...
Ce surpriza o sa aiba micutu' de el cand o sa ma vada asa.... mai "in forma" ;;)
Off, gata nu mai zic nimic de el, ca iar incepe sa stea timpul in loc. Mai bine inchid ochisorii si astept sa vina Mos Ene.
Noapte buna, slabutele mele!

Adella 21 aug 2009 08:38:42

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Neatza Ras_Cristalin>:D<>:D<>:D<>:D<

chagrin 21 aug 2009 10:31:10

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Te salut si eu, omule plin de energie!>:D<;;) Avem de toate pe acest forum - si sfaturi, si diete, si idei pt sport, si, iata un ras cristalin care ne molipseste8-> O zi cat mai buna si placute in continuare!:-h


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:36:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO