forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

andra_aly 06 sep 2010 21:30:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tora Corina (Post 317270)
Toata lumea imi zice ca arat foarte bine asa cum sunt...dar degeaba pentru ca eu nu ma simt bine in pielea mea.Am o obsesie pentru picioarele slabe si stiu ca ale mele nu vor fi niciodata foarte slabe :)) si multe alte lucruri....inca nu prea ma descurc eu su site ul asta dar am citit si am vazut o multime de fete care au slabit si aratau foarte bine mi se pare ca eu nu o sa ajung asa niciodata:|

Citat:

Anterior postat de Tora Corina (Post 317261)
Pai am si putina burtica si mai ales ma deranjeaza picioarele...este din cauza conformatiei.Toti imi spun ca sunt ok,dar mie mi se pare ca sunt imensa ....am avut 65 de kg , am slabit pana la 55 acum m am ingrasat pana la 58 dar vreau mai mult:D.Tu ai slabit ?

Pai inseamna ca atunci trebuie sa te modelezi. nici sa ajungi piele si os:-s de ce nu pui mai mult pret pe sport si mananci sanatos? eu asa am si slabit si m-am si modelat. la modelare mai am inca de munca dar pararea mea este ca e mai ok mai incet decat sa ma grabesc;)
eu am noroc cu picioarele si cand eram mai plinuta nu ma planngeam. dar cum am slabit, s-a mai dus celulita si asa imi place:D
Cu burtica si aripioarele am eu un fix. si tocmai de asta am decis ca 52 de kg sunt ok si apoi fac sport ca sa modelez cum trebuie;)
am ajuns la mentinere, numai ca pe perioada vacantei am pus ceva pe mine. asa ca sunt iar la treaba:D uite, daca vrei sa citesti despre cum am reusit: http://www.slabute.ro/am-slabit-diet...buta-2010.html
Iti mai zic o chestie: daca asa e conformatia ta, sa nu te astepti la miracole-burtica gen revista.
dar sa sti ca sportul chiar face unele miracole:x asa ca .. sa ai spor la sport!>:D<

choco 06 sep 2010 21:36:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 317283)



Pai inseamna ca atunci trebuie sa te modelezi. nici sa ajungi piele si os:-s de ce nu pui mai mult pret pe sport si mananci sanatos? eu asa am si slabit si m-am si modelat. la modelare mai am inca de munca dar pararea mea este ca e mai ok mai incet decat sa ma grabesc;)
eu am noroc cu picioarele si cand eram mai plinuta nu ma planngeam. dar cum am slabit, s-a mai dus celulita si asa imi place:D
Cu burtica si aripioarele am eu un fix. si tocmai de asta am decis ca 52 de kg sunt ok si apoi fac sport ca sa modelez cum trebuie;)
am ajuns la mentinere, numai ca pe perioada vacantei am pus ceva pe mine. asa ca sunt iar la treaba:D uite, daca vrei sa citesti despre cum am reusit: Andra_aly – Slabuta 2010 - Slabute.ro
Iti mai zic o chestie: daca asa e conformatia ta, sa nu te astepti la miracole-burtica gen revista.
dar sa sti ca sportul chiar face unele miracole:x asa ca .. sa ai spor la sport!>:D<

buna andra!ma bag si eu in seama putin pe aici..sunt noua si vreau sa zic ca numai dupa ce am citit comentarile voastre m-am apucat de sport!;;) si la mine e destul de neobisnuit,pentru ca nu prea imi place.sper sa capat si eu ambitia voastra.oricum,ma motivati foarte mult.sunt asa fericita ca v-am gasit :x

andra_aly 06 sep 2010 21:41:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 317294)
buna andra!ma bag si eu in seama putin pe aici..sunt noua si vreau sa zic ca numai dupa ce am citit comentarile voastre m-am apucat de sport!;;) si la mine e destul de neobisnuit,pentru ca nu prea imi place.sper sa capat si eu ambitia voastra.oricum,ma motivati foarte mult.sunt asa fericita ca v-am gasit :x

Buna choco si bine ai venit. ti-ai ales un nume tare pacatos. am noroc ca nu le prea am cu ciocolata:))
ma bucur ca datorita mesajelor noastre ai reusit sa te apuci de treaba:) sa sti ca eu am reusit datorita slabutelor sa slabesc si sa intruu la mentinere:) am cam pacatuit cu vacanta dar sunt sigura ca o sa reusesc iar.
aici pe forum fetele o sa fie mereu gata sa te ajute daca ai nevoie;)
stai linistita ca toate am fost noi pe aici odata. asa ca daca ai nevoie de ajutor, intrebi:)
Tu cam ce papi intr-o zi? de ce sport te-ai apucat ? sa o iei usurel si incet incet cresiti durata sedintelor si intensitatea:)
iti doresc mult succes!>:D<:)

Tora Corina 06 sep 2010 21:45:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
eu burtica o dau cel mai repede jos nu e o problema...la picioare e mai greu...sunt constienta ca daca vrei sa fi sanatos si sa arati bine iti trebuie multa rabdare si vointa...de asta sunt si aici..pentru ca am nevoie de ele...sa ma obisnuiesc cu ideea ca trebuie sa merg pe un stil de viata sanatos...

Tora Corina 06 sep 2010 21:46:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
pai tu arati super bine! ai fost prima pe care am remarcat o aici...

choco 06 sep 2010 21:47:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 317300)

Buna choco si bine ai venit. ti-ai ales un nume tare pacatos. am noroc ca nu le prea am cu ciocolata:))
ma bucur ca datorita mesajelor noastre ai reusit sa te apuci de treaba:) sa sti ca eu am reusit datorita slabutelor sa slabesc si sa intruu la mentinere:) am cam pacatuit cu vacanta dar sunt sigura ca o sa reusesc iar.
aici pe forum fetele o sa fie mereu gata sa te ajute daca ai nevoie;)
stai linistita ca toate am fost noi pe aici odata. asa ca daca ai nevoie de ajutor, intrebi:)
Tu cam ce papi intr-o zi? de ce sport te-ai apucat ? sa o iei usurel si incet incet cresiti durata sedintelor si intensitatea:)
iti doresc mult succes!>:D<:)

multumesc mult >:D<esti o draguta.am facut 20 de minute de aerobic,acesta imi place cel mai mult.cat despre ce am papat..am calculat ca calculator si se pare ca am avut doar 500 de calorii(500 si un pic,numai tin minte exact cat) dar chiar nu prea mi-e foame..stiu ca nu e bine sa scad sub 1000,dar m-am trezit si pe la 12..maine voi incerca sa pap mai mult.si problema la mine e ca nu prea mananc dimineata..mananc mai mult fortat.cat despre nume...tot ce puneam era luat,am tot incercat numele meu in mai multe feluri,alice,alyss,aly dar toate erau luate.e cam pacatos,dar poate asa cand il vad numai mananc ciocolata :))

anymaryia 06 sep 2010 21:55:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
hey fetelor e adevarat k slabesti de la grefa???eu am papat la cina o grefa.....>:D<

Tora Corina 06 sep 2010 21:57:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
hai ca acum dupa ce am citit ce ati scris ma apuc si eu de abdomene :)) am si o fasa care actioneaza perfect in jurul taliei ....choco schimba ti numele ca sa uiti cu totul de dulciuri:)) glumeam

Tora Corina 06 sep 2010 21:59:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
e adevarat ca slabesti cu grefe insa e si foarte periculos ....maxim o saptamana sa incerci

choco 06 sep 2010 21:59:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 317321)
hey fetelor e adevarat k slabesti de la grefa???eu am papat la cina o grefa.....>:D<

din cate stiam eu grefa e buna la slabit,sunt multe diete pe baza de grefe sau suc de grefe neindulcit.cred ca daca mai ai grija si ce papi ai rezultate.am postat chiar o dieta la topicul cu diete cu fructe si legume.mananci cate o grefa la fiecare masa+diversa mancare.e bazata pe multe legume,salata,peste si pui la gratar parca.intra si vezi daca te-ar interesa.:-* pe mine ma cam tenteaza :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:13:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO