forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=432)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3734)

ras_cristalin 07 mai 2010 08:23:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 178030)
Mi se pare o idee foarte buna>:D<

Cand il facem?mai asteptam sa se inscrie fete nu?:x>:D<

Putem sa incepem deja ;;) ne tinem de treaba... si daca ni se alatura fete pe parcurs, cu atat mai bine ! :)

~o) o cafea buna pentru slabutele de 70+ ;;)

Zoe 07 mai 2010 08:30:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
1 ataşament(e)
m-am inscris si eu (care cam am probleme cu termenele limita si mi-e cam greu la concursuri, din motivul asta :">).
am 78 de kg (de fapt un pic mai putin, dar sint cu rusii acasa) si vreau sa ajung, cind o sa fiu mare... aaaa, astaaa, mica :)) la 69 de kg. ma rog, prag psihologic, n-am mai avut prefix de 6 in fata de muuuuulti ani.

>:D<

si multumesc pentru cafea, iulia! :-*

ras_cristalin 07 mai 2010 08:35:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 178562)
m-am inscris si eu (care cam am probleme cu termenele limita si mi-e cam greu la concursuri, din motivul asta :">).
am 78 de kg (de fapt un pic mai putin, dar sint cu rusii acasa) si vreau sa ajung, cind o sa fiu mare... aaaa, astaaa, mica :)) la 69 de kg. ma rog, prag psihologic, n-am mai avut prefix de 6 in fata de muuuuulti ani.

>:D<

si multumesc pentru cafea, iulia! :-*

Aceeasi chestie o am si eu :) de-aia mi-am si pus target de 69 de kg. Mi se pare un numar asa de frumooos :x
O sa ajungem impreuna acolo >:D< :) Ce bine o sa ne simtim la 69.... si cat o sa tanjim la 59 :))

poopseta22 07 mai 2010 09:34:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
buna fetelor.ma alatur si eu acestui grup. in prezent am 73.5 kg dar vreau pana in luna iulie cel tarziu sa ajung la 69, pt ca nici eu nu am mai avut 6 la prefix de multi ani:(. asa ca spor la treaba tuturor!!!! va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

supergirl18 07 mai 2010 10:36:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Si eu tanjesc dupa prefixul 6 :x trebuie sa-l dobandesc.
Am observat ca pe mine ma motiveaza f tare concursurile si ideea de a-ti calcula meniul in fiecare zi:D
Astazi am avut si o surpriza ff frumoasa la cantar :x am 73.5 si sunt bucuroasa ca pe zi ce trece sa simt mai usurica;;);;)

supergirl18 07 mai 2010 10:38:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
am si o intrebare:) trebuie ca fiecare din noi sa ataseze excelul cu dimensiunile sale nu??? blonde question:)):))

Zoe 07 mai 2010 11:52:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 178569)

Aceeasi chestie o am si eu :) de-aia mi-am si pus target de 69 de kg. Mi se pare un numar asa de frumooos :x
O sa ajungem impreuna acolo >:D< :) Ce bine o sa ne simtim la 69.... si cat o sa tanjim la 59 :))

rasule, noi suntem de-o mama: cam aceeasi inaltime si cam aceleasi targeturi :)
pai da! zic sa ne mobilizam acu', un zvac si sa trecem hopul asta, sa ne putem pune in hainute de vara suuubtirele :D

Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 178847)
am si o intrebare:) trebuie ca fiecare din noi sa ataseze excelul cu dimensiunile sale nu??? blonde question:)):))

super, cred ca e suficient daca suntem acolo intr-o singura lista, adica sa circulam acelasi excel intre noi, sa nu fie mai multe variante.

Citat:

Anterior postat de poopseta22 (Post 178687)
buna fetelor.ma alatur si eu acestui grup. in prezent am 73.5 kg dar vreau pana in luna iulie cel tarziu sa ajung la 69, pt ca nici eu nu am mai avut 6 la prefix de multi ani:(. asa ca spor la treaba tuturor!!!! va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

bun venit, poopseta22, sa ne sustinem reciproc sa ajunge in grupul celalalt, cu 60-70! :)

Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 178845)
Si eu tanjesc dupa prefixul 6 :x trebuie sa-l dobandesc.
Am observat ca pe mine ma motiveaza f tare concursurile si ideea de a-ti calcula meniul in fiecare zi:D
Astazi am avut si o surpriza ff frumoasa la cantar :x am 73.5 si sunt bucuroasa ca pe zi ce trece sa simt mai usurica;;);;)

bravo, bravo, tine-te de treaba! >:D<

poopseta22 07 mai 2010 12:33:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
multumesc zoe!!>:D< asa e trebuie sa ajungem in celalalt grup de 60-50 si sa o luam de la capat!:P mult succes

Florance77 07 mai 2010 13:37:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna

Ma alatur si eu grupului vostru, dar sincer sper sa-l parasesc curand :), adica sa am cifra 6 in fata. Dar trebuie sa recunosc ca este extrem de greu.
Nu imi vine sa cred ca in urma cu 4 ani aveam doar 57kg. Dar casatoria si mancatul dezorganizat, si apoi sarcina au avut un rezultat dezastruos asupra taliei. Si recunosc ca diferitele cure de slabire au fost cele care mi-au dereglat metabolismul. Si nu curele in sine ci faptul ca nu reuseam sa ma mentin si aparea efectul yo-yo si in final aveam mai multe kilograme decat la inceputul curei.
Asa ca acum mi-am propus sa fiu mai perseverenta si sa nu mai cedez.

avr 07 mai 2010 13:55:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna tuturor
Intru in gasca 70-80 si sper macar la 68. De ani de zile nu am mai avut sub 70.....e ca un vis prea departe. Anul trecut am ajuns la performanta de 70,5 ...........dar din pacate acu am ajuns la 76,5 :(

Deci am 76,5 si vreau 70 cam intr-o luna jumate. ( as vrea peste noapte dar stiu ca nu e posibil :D)


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:54:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO