forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=432)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3734)

Slabuta 07 mai 2010 16:57:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Am adaugat si noile slabute inscrise:
http://forum.slabute.ro/intre-70-kg-...tml#post178353

Va doresc mult succes si tineti-va tare de treaba :)

Emili 07 mai 2010 21:12:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Nu stiu de ce dar eu nu pot sa deschid excelul:-/

alina2245 08 mai 2010 21:10:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
nici eu nu pot sa il deschid.probabil ne trebuie instalat ceva program ca sa il poata deschide

Emili 09 mai 2010 08:43:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de alina2245 (Post 180343)
nici eu nu pot sa il deschid.probabil ne trebuie instalat ceva program ca sa il poata deschide

asas cred si eu:-*

avr 09 mai 2010 12:54:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
salutare
eu una incep de maine , ca azi a fost varza dieta mea, ca si ieri de altfel..ca deh week-endurile ma omoara :(

bafta tuturor celor care au inceput deja si celor care inca se mai gandesc.....nu va ganditi prea mult ca deja am intrat cu un picior in vara :D

haemoglobian 09 mai 2010 22:14:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
hello
pai sa va povestesc dieta mea din ultimul timp... asa in mare cam ce alimente mananc

Mic dejun:
Iaurt dietetic cu musli + cafea cu zaharina

Pranz:
de obicei mananc un gratar si cu ceva salata sau
o salata cu pui

Gustari:
o limonada neindulcita sau un kiwi, sau ceai verde neindulcit ( de obicei beau si ceai verde si limonada, ca sa accelereze arderea grasimilor )

Cina:
un iaurt dietetic


P.s. ca supliment alimentar iau crom ca am auzit ca e bun in taierea poftei de dulce, intr-adevar iau cam de o saptamana si nu simt vreo ameliorare, o avea vreun efect? Si din cand in cand cand mi se face pofta iau cate o patratica de ciocolata amaruie care imi taie imediat pofta de dulce.
Cam asta este regimul meu alimentar. Din pacate nu pot sa tin o evidenta asupra orelor pentru ca este cam haotic programul meu...Cam atat.
V-am pupat! :)

tone mariana 10 mai 2010 07:33:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Ma inscriu si eu avand in vedere ca ma incadrez la aceasta"categorie". Nu am un regim personal, dar am redus painea, am eliminat dulciurile si pe cat posibil grasimile si evident cantitatea de alimente.
Acum, de cateva zile, am inceput o cura de detoxifiere cu detoxifiant pe baza de fructe de soc si efectele nu intarzie sa apara.
In urma cu cateva luni, mai precis in ianuarie am suferit o interventie chirurgicala in urma careia am dat jos 6 kg intr-un timp record, 3- 4 zile, dar apoi cand efectele anesteziei au trecut si kg au inceput sa se aseze incet dar sigur (5 kg) pana la 75 kg.
Am inceput treptat sa iau masuri ca sa ma mentin la aceasta greutate, iar acum ca am trecut cu bine peste perioada critica si pot face mai multa miscare vreau sa ma indrept spre 65 kg, pentru inceput (daca sunt mai putine nu ma supar).
Mananc mai mult fructe, lactate, cereale, supe (nu prea le am cu legumele si atunci prefer supa),mai scap si cate o felie de paine.
O saptamana plina de realizari.
Bafta tuturor slabutelor in lupta cu kilogramele.

haemoglobian 10 mai 2010 10:30:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna Mariana >:D<
pai si ce efecte se vad de la detoxifiant? Tin minte ca am luat si eu o perioada dar nu stiu sa fi vazut vreun efect sesizabil ceva :-?
Mult succes in slabit >:D<

Luiza25 10 mai 2010 10:57:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
buna. ma numesc Luiza si ma incadrez la aceasta categorie.
eu am plecat de la 77kg si dupa 2 saptamani am ajuns la 72.7.
dieta pe care o tin am gasito intro revista aici in franta si este destul de permisiva dar tottusi imi este foarte pofta de dulciuri.
de obicei mananc la micul dejun o feli doua de paine multicereale cu putin unt si un iaurt degresat
la pranz si cina o salata de legume sau legume gatite intre 200-300g si 150g de carne slaba.
gustare: un fruct sau branza degresata
de 2 ori pe saptamana manac supa la cina.
eu ador cerealele dar trebui sami caut unele cu mai putine glucide.
sunt cam trista cand sunt la dieta dar simt ca am mai multa energie.
nu fac prea mult sport am inceput cu putin hip hop abs si cand e frumos afara ma plimb o ora doua prin padure.

lucia ely 10 mai 2010 11:35:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
buna ma incadrez si eu aici am 75 de kg:) de cateva zile tin o dieta personalizata ..si sport ..stepper ...dans..si acuma vreau sa sar coarda:D(smi aduc aminte de copilarie:))))
m-am inscris pe acest forum de doar cateva zile :D ma primiti si pe mine?:D in cercul vostru?


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:30:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO