forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=433)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3735)

sherpika 22 sep 2010 20:11:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Somnic usor Irina! Lasa ca ai muncit cu sportul pentru alea 200 de grame :)) Nu-i bai, numai sa nu repeti isprava asta des >:D< :-*

bety 22 sep 2010 20:27:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
bun venit noilor colege luptatoare......
eu tocmai am terminat programul de sport......am facut dus si acum ma duc repede sa-l culc pe Silviu ca este inca treaz........
ne citim maine dimineata, acum am intrat sa dau raportul ca sunt fata harnica :D

bety 22 sep 2010 20:29:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
si sa nu uit sa va spun ca mi-am cumparat o pereche d epantaloni din saten si o camasa farte frumoase..........dar amandoua le-am luat mici......pantalonii nu intra decat pana pe la solduri iar camasa nu se incheie bine peste burta.........
dar pana la primavara vreau sa ma incapa amandoua.........asa voi vedea clar cum si cat am slabit.....


noapte buna si vise pufoase

sunshine 22 sep 2010 20:33:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de klaram2001 (Post 338619)
Buna
sunt noua pe aici, dar am gasit deja o gramada de lucruri interesante.
Am inceput cam de o luna dieta disociata pe 90 de zile si as dori sa trec pe dieta Montignac, dar pana atunci vreau sa ma documentez putin mai mult pentru a nu comite erori.
Spor la slabit si sanatate multa!

Bine ai venit:)
Iti recomand sa incepi de pe acum dieta Montignac, pt ca de regula disociatele dau efect de yo yo, daca nu faci trecerea f f lenta, la combinarea alimentelor.
Aici gasesti detalii Dieta Michel Montignac

loralin 22 sep 2010 21:58:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 338288)

nu e reteta mea:Deu in general inventez niste combinatii de doar eu le mananc:))dar ma pricep la furat retete si facut mancaruri delicioase dupa ele :Dtu ce faci??esti in pauza??intepaturile cum mai prezinta??

Ma sccuzi ,Alinuta ca nu am raspuns dar sincer am adormit bustean azi la pranz ...ploua si era numai buna vremea de odihna.Intepaturile sunt bine acum,au copt o parte si le-am dezinfectat dimineata apoi am aplicat aceeasi crema cu hidrocortizon si pot sa spun ca sunt ok,se usuca si nu mai au rosu in jur si nici fierbinteala...deci nu mai e infectie .De maine incep in forta cu sportul pt ca am cam facut sport ca babele zilele astea si nu e bine deloc ,mai ales ca de luna viitoare m-am hotarat sa intru la mentinere o perioada ca sa obisnuiesc organismul cu noua greutate ,avand in vedere ca acusi ma duc acasa si toti asteapta sa le pregatesc cate ceva din retele mele speciale si sigur voi papa si eu mai caloric un pic ....asa ca sinura solutie sa nu fie vai de mine atunci asta e...MENTINERE:D!

loralin 22 sep 2010 21:59:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Bun venit noilor slabute!>:D<:-*

loralin 22 sep 2010 23:20:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Noapte buna,fetelor!>:D<:-*
http://embed.trilulilu.ro/jpg/dienuk13/d63b8548802417

Alina82 22 sep 2010 23:56:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Ma bucur sa aud k esti mai bine Lora:)
Irinuk si Bety bravo pt sport....ufaaaaaa de abia astept sa revin si eu asa de aiurea ma simt k eu nu fac nik...k zilele astea m-a torturat si o durere de mijloc(ma luat frigul la petrecere)si nici abdomenele nu le-am facut....ce a mai ras al meu de mine cand m-a vazut la gat cu cartof,la mijloc legata imi zicea k asa arata si bunicasa :))
Sherpika ai grija k asa am zis si eu si uite akm cum stau pe bara...mai bn mergi la farmacie si cere ceva pt iritatie sau preventiv poti vedea dak si la noi se gaseste travocort k mie din asta mi-au dat si sa te dai cu el:)
Noapte buna fetele...eu mai stau putin ma bag la dus si poi somn k maine in sfarsit ajung si eu sa imi fac radiografia la coloana....sper sa nu imi zik nik de rau....adik ma rog sa nu zik nik de cutit:D

loralin 23 sep 2010 05:57:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Buna dimineata,fetelor!>:D<:-*http://i448.photobucket.com/albums/q...puccino1-1.gif

loralin 23 sep 2010 06:01:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 339111)
Ma bucur sa aud k esti mai bine Lora:)
Irinuk si Bety bravo pt sport....ufaaaaaa de abia astept sa revin si eu asa de aiurea ma simt k eu nu fac nik...k zilele astea m-a torturat si o durere de mijloc(ma luat frigul la petrecere)si nici abdomenele nu le-am facut....ce a mai ras al meu de mine cand m-a vazut la gat cu cartof,la mijloc legata imi zicea k asa arata si bunicasa :))
Sherpika ai grija k asa am zis si eu si uite akm cum stau pe bara...mai bn mergi la farmacie si cere ceva pt iritatie sau preventiv poti vedea dak si la noi se gaseste travocort k mie din asta mi-au dat si sa te dai cu el:)
Noapte buna fetele...eu mai stau putin ma bag la dus si poi somn k maine in sfarsit ajung si eu sa imi fac radiografia la coloana....sper sa nu imi zik nik de rau....adik ma rog sa nu zik nik de cutit:D

Fii optimista,Alinutza!Noi suntem alaturi de tine cu cele mai bune ganduri si cu atata gandire pozitiva nu se poate sa nu fie totul ok>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:34:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO