forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj VIII) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9687)

Alina2002 13 iul 2011 08:48:50

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

roxxialexx 13 iul 2011 08:49:40

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Neata fetelor! Bun gasit in noua casuta!
Zi usoara sa aveti!

roxxialexx 13 iul 2011 08:52:53

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 720997)
Neatza dragelor!:-*Azi nu o sa prea stau cu voi ca am ceva treaba.Alynutule sa stii ca abia ma mai pot misca din cauza NEBUNULUI,nu stiu cum o sa ma inteleg azi cu el!va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neata Alize! Spor la treaba si la sport!

Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

Neata Alina! Bine ai venit si spor la dieta!

Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 720944)
neata fete!! :-*

Neata!
Citat:

Anterior postat de mice69 (Post 720921)
buna dimineata, fete dragi!
iar am pb cu calculatorul... nu vrea sa imi incarce pozele:))
va invit la o cafea si un ceai...fara imagini:))

Neata! As bea sieu un ceai rece....

Citat:

Anterior postat de eusclaudia (Post 720890)
buna dimineata! multumim pt noua casuta >:D<

Neata!
Citat:

Anterior postat de yoyo2708 (Post 720881)
Eheee...ce onoare am:">Multumim slabuta ,pt noua casuta>:D<Haideti fetelor,curaj ,trezirea...aveti grija ,nu luati liftul pana la etajul 8...pe sacri iubitele daca se poate!:P>:D<:-*Va pup,imi e dor de voi ,si va urez o zi minunata!Poate ne mai auzim mai tarziu>:D<:-*
PS:Bun venit tuturor fetelor noi ,si mul succes in lupta cu kg!

Buna draguta! Cum mai esti?

alynacrystyna 13 iul 2011 09:22:28

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 720997)
Neatza dragelor!:-*Azi nu o sa prea stau cu voi ca am ceva treaba.Alynutule sa stii ca abia ma mai pot misca din cauza NEBUNULUI,nu stiu cum o sa ma inteleg azi cu el!va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*

neata iubita!!!>:D<:-*>:D<
tot prin sport trece...asa ca la teraba cu tine :))) sa nu te aud..fara plangeri..si eu am fost asa la primul filmulet..acu zici ca nici nu l-am facut ;))

alynacrystyna 13 iul 2011 09:24:56

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

neata Alina!!!! :-*si bine ai venit...atunci din 25 te asteptam sa intri cu acte in regula la noi in gasca. cartea o ai? daca nu , la pagina 72 din etajul 7 este atasata :-*
Citat:

Anterior postat de roxxialexx (Post 721001)
Neata fetelor! Bun gasit in noua casuta!
Zi usoara sa aveti!

neata Roxxi!!! cum a trecut noaptea? ai reusit sa te odihnesti?

mice69 13 iul 2011 09:29:10

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de eusclaudia (Post 720939)
e pe sfarsite deja cafeluta la mine :d o termin si plec la sala...asa pe racoare k ieri am fost de la 15la 17 si erau 30 grade...nu puteam sa ma misc de caldura:|

atunci sa ai spor :-*:-*:-*:-*


mice69 13 iul 2011 09:30:15

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

bine ai venit. te asteptam cu drag, vb alinei, cu acte in regula la noi in gasca. :-*:-*:-*:-*


roxxialexx 13 iul 2011 09:57:03

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 721023)
neata Roxxi!!! cum a trecut noaptea? ai reusit sa te odihnesti?

Neata! Bine, am dorit asta noape chiar bine, a fost racorica, cu exceptia unui mic tantar pe la 5 dimi, dar am adormit la loc pana pe la 8 fara un sfert. Sa vedem zilele urmatoare....:-/

alize 13 iul 2011 10:00:00

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Gata,cu chiu cu vai am terminat cu sportul...l-am facut cam varza,dar decat deloc,e bine si asa:DVa pup:-*:-*:-*

Monica17 13 iul 2011 10:27:03

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Buna dimineata! Ce fac fetele? ;;)
Pupici :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:45:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO