forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj VIII) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9687)

Dydee21 13 iul 2011 10:29:11

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Ciao fetele! Vreau sa particip la concursul slabute la toamna dar n-am echipa.Cine vrea sa slabeasca impreuna cu mine?;;)

doxy 13 iul 2011 10:42:17

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Buna fetelor! Bine v-am gasit in casa noua! Sa ne auzim numai de bine si cu multe kg in minus! :)

doxy 13 iul 2011 10:44:35

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Tin dieta in continuare, vineri am zi de cantar dar cred ca ma voi cantari maine dimineata caci noaptea o sa plecam la mare si nu voi avea cantar. Mai sunt si pe ciclu acum, cred ca o sa-mi arate mai mult... Va zic maine.

doxy 13 iul 2011 10:45:47

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Ieri am fost la amidon si am mancat cartofi cu ciuperci. Azi am carbo si vreau sa-mi fac paste cu ciuperci. Pe seara cred ca o sa merg la o prajitura.

doxy 13 iul 2011 10:47:40

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Fetelor cine ma poate ajuta, hrisca intra la amidon sau la carbo? Fetele din Chisinau, voi la ce zi o mancati? Stiu ca in Romania nu prea se gaseste...

doxy 13 iul 2011 10:49:12

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Ah da, sunt nasa de botez in august asa ca am inca un motiv serios ca sa ma tin de treaba. Tre sa arat bine! :D

alynacrystyna 13 iul 2011 11:17:38

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de roxxialexx (Post 721062)
Neata! Bine, am dorit asta noape chiar bine, a fost racorica, cu exceptia unui mic tantar pe la 5 dimi, dar am adormit la loc pana pe la 8 fara un sfert. Sa vedem zilele urmatoare....:-/

ma bucur ca ai reusit sa te odihnesti:)
Citat:

Anterior postat de alize (Post 721065)
Gata,cu chiu cu vai am terminat cu sportul...l-am facut cam varza,dar decat deloc,e bine si asa:DVa pup:-*:-*:-*

mno asa, bravo..si eu ma apuc mai incolo putin ca am avut treaba pana acum
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 721122)
Buna dimineata! Ce fac fetele? ;;)
Pupici :-*

buna Moni!!! >:D<
uite eu numai acum am terminat cu papa de pus la foc...si acu i-au o pauza
tu? :-*
Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721143)
Buna fetelor! Bine v-am gasit in casa noua! Sa ne auzim numai de bine si cu multe kg in minus! :)

Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721149)
Ieri am fost la amidon si am mancat cartofi cu ciuperci. Azi am carbo si vreau sa-mi fac paste cu ciuperci. Pe seara cred ca o sa merg la o prajitura.

Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721153)
Fetelor cine ma poate ajuta, hrisca intra la amidon sau la carbo? Fetele din Chisinau, voi la ce zi o mancati? Stiu ca in Romania nu prea se gaseste...

Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721155)
Ah da, sunt nasa de botez in august asa ca am inca un motiv serios ca sa ma tin de treaba. Tre sa arat bine! :D

buna Oxy!!!>:D<
bine te-am gasit in casuta noua si pe tine!!!!
hrisca intra la amidon.
un motiv foarte bun sa te tii de treaba pana in august

alynacrystyna 13 iul 2011 11:18:28

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Dydee21 (Post 721124)
Ciao fetele! Vreau sa particip la concursul slabute la toamna dar n-am echipa.Cine vrea sa slabeasca impreuna cu mine?;;)

hello!!! :-*
la noi s-au format deja 2 echipe...dar poate sa mai gasesc doritoare ca suntem multe ;))

mireea 13 iul 2011 11:51:19

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
buna scumpele si bine v-am gasit!:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
am o mica problema,am uitat sa cintaresc macaroanele inainte de fierbere...stiu ca crude se cintaresc...acum mi-am pus 200 g in farfurie sa pap la prinz,insa nu stiu cum sa calculez caloriile (ele fiind deja fierte...):-/ma ajutati va rog?:">

alynacrystyna 13 iul 2011 11:58:35

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de mireea (Post 721225)
buna scumpele si bine v-am gasit!:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
am o mica problema,am uitat sa cintaresc macaroanele inainte de fierbere...stiu ca crude se cintaresc...acum mi-am pus 200 g in farfurie sa pap la prinz,insa nu stiu cum sa calculez caloriile (ele fiind deja fierte...):-/ma ajutati va rog?:">

buna scumpa!!!>:D<:-*:-*>:D<
pai acolo ai cam 60 gr -poate 70 ..


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:48:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO