forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Cafeneaua Slabute, Part I (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1442)

ali_lumi 12 feb 2010 00:30:46

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
:)Ma retrag si eu !O noapte usoara slabuta si tuturor

Slabuta 12 feb 2010 00:32:39

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85543)
:)Ma retrag si eu !O noapte usoara slabuta si tuturor

Noapte buna Ali >:D<

anqutz 12 feb 2010 10:03:58

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
NEATA!!!!

Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85530)
Auzi slabuta:)am inceput sa am o noua pasiune pt iaurt degresat cu cereale :D Imi place la nebunie, dar ma enerveaza ca pana si 20 de gr sa papi e mult si mai ales ca astea au carbo cu caru'...
O exista vrun gen de cereale sa nu fie asa carbo`incarcate:))?

Asa sunt cerealele, ce carbohidrati. Dar daca faci alegerea potivita sunt carbohidrati buni, cu absorbtie lenta.

VentoFreddo 12 feb 2010 16:09:06

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 85478)

Si eu m-am uitat la CSI... dar am facut bicicleta cat timp a durat, asa ca nu stiu cand a trecut. Ce-mi place ca numai dupa o saptamana deja mi se cunosc muschi pe picioare... :) Sper sa ma tina ambitia si in Bucuresti, vreau sa fiu si eu slabuta ca voi...

Ras cristalin, imi poti spune cat timp faci bicicleta, si cum o reglezi, ca as vrea si eu dupa o saptamana ceva muschiuleti:))

VentoFreddo 12 feb 2010 16:10:34

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85515)
Oricum e greu sa fii femeie in general:)) de la prima menstruatie ... pana laaa...:-? ... stai ca nu stiu continuarea:))

Pana la..ultima..?!!:))

ali_lumi 12 feb 2010 17:30:28

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 85850)
Pana la..ultima..?!!:))

Bine zis :))
Ce faceti fetelor? Eu ma simt rupta , am facut niste pilates ca am papat si cam multi carbo si cam multe grasimi azi , si`mi tremura tot corpul:))

VentoFreddo 12 feb 2010 18:45:03

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85912)
Bine zis :))
Ce faceti fetelor? Eu ma simt rupta , am facut niste pilates ca am papat si cam multi carbo si cam multe grasimi azi , si`mi tremura tot corpul:))

Pai e bine ca-ti tremura, inseamna ca lucrezi din greu:))
Eu cred ca nu mai astept raspunsuri pt problema mea cu scolioza si o sa incep si eu ceva pilates..

VentoFreddo 12 feb 2010 18:53:24

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Slabutza, nu stiu unde sa dau de tine:(.Poti te rog sa-mi lasi detalii despre ce-ai facut pt scolioza in jurnalul meu?:-*:-*>:D<

Slabuta 12 feb 2010 19:00:46

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 85947)
Slabutza, nu stiu unde sa dau de tine:(.Poti te rog sa-mi lasi detalii despre ce-ai facut pt scolioza in jurnalul meu?:-*:-*>:D<

Scuze.
Iti scriu imediat, fac niste mancarica si dupa iti scriu. :)

VentoFreddo 12 feb 2010 19:22:32

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 85951)

Scuze.
Iti scriu imediat, fac niste mancarica si dupa iti scriu. :)

>:D<Ok, nu-i nici o graba, cand poti scrie-mi, as vrea sa incep sa fac ceva sport, pt ca de slabit slabesc, nu-i problema, dar am impresia ca ramnae pielea un pic cam lasata, asa...si vreau sa remediez repede:-*Spor l atreaba si pofta buna(daca mananci tu si nu gatesti cumva doar pt cei dragi):)


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:34:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO